جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
ممنون میشیم نظر خودتون رو راجع به طرح «صیانت از فضای مجازی» به عنوان پاسخ به این سوال با ما به اشتراک بگذارید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

کاهش قیمت دلار موقتیه یا ادامه دار هست؟


1
0
474

سلام یه مدتی هست که قیمت دلار به صورت نزولی یه روندی را داره طی میکنه میخواستم بپرسم این کاهش قیمت موقتی هست؟ یا اینکه همچنان احتمال کاهش قیمت سکه و دلار وجود داره؟ اگر قصد خرید دلار داشته باشیم باید صبر کنیم؟ یاالان زمان خوبی برای خرید و فروشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید/

اقتصادی قیمت-دلار
سوال شده در مبینا صالحی نیا
229 امتیاز


تخمینی که زدن و من هم باهاش موافقم اینه که قیمت دلار رو به کاهشه. پس الان خریدن دلار کار اشتباهیه از نظر من. فعلا یه خرده دست نگه دارید تا نرخ ارز مخصوصا قیمت دلار یک مقدار دچار ثبات بیشتری بشه بعد برای خرید اقدام کنید. ــ سروش قادری نسب در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

به گفته تسنیم، ابراهیم محمد ولی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفته که:

قیمت ارز و طلا مکمل هم هستند و اگر ارز بتواند خود رابه خوبی در بازار عرضه کند و تقاضا را تامین کند، طبیعا روی قیمت تاثیر می گذارد و عکس این قضیه موجب افزایش قیمت می شود.

وی همچنین نقل کرد:

در چند هفته اخیر مدیریت صحیح در اقتصاد منجر به کاهش قیمت ارز و طلا شد.

پس کم کم دارن روش مدیریت نرخ ارز و قیمت دلار رو یاد میگیرم. از نظر من صلاح نیست الان کسی دلار خرید کنه. دست نگه دارید تا قیمت دلار ثبات بیشتری پیدا کنه. امروز من خودم صرافی بودم و به راحتی می‌تونستی هرچقدر که دلار می خوای بخری و راحت گیر میومد. این یعنی اینکه داره ارزون میشه و رو به نزول است.

همینطور به لحاظ منطقی هم کلا خرید و فروش دلار در این شرایط صلاح نیست. چرا که تمام قیمت های فعلی متاثر از تحریم ها و کمبود دلار در کشور هستش. تمام قیمت های فعلی حباب‌اند. به نظر من اگه دلار دارید نه بفروشید و نه الان دلاری بخرید دوباره می گم که قیمت دلار الان حبابه.

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک