جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

انگیزه در سال کنکور


1
0
904

سلام دوستان عزیز من امسال باید کنکور رشته ریاضی و فیزیک بدم و همونطور که میدونید برای اینکه در رشته های مهندسی بشه تا حدودی موفق شد اینه که یه دانشگاه مناسب و یه رشته مناسب قبول شد. منم خوب درس میخونم ولی مشکلی که دارم اینه که در بعضی مواقع اصلا نمیتونم درس بخونم ، یعنی بعضی وقت ها ممکنه دو روز کامل اصلا درس نخونم . در صورتی که در روز های عادی مطالعه خوبی دارم. باید چیکار کنم که دچار این موارد نشم و بتونم به صورت پی در پی و منظم مطالعه داشته باشم؟

علمی کنکور
سوال شده در حذف شده 25
282 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

3

سلام مهمترین گام برای قبولی در کنکور داشتن برنامه ریزی است نکته مهمتر از برنامه متعهد بودن به برنامه است یعنی هر روز مطالعه کردن تبدیل به عادت روزانه شما شود برنامه ریزی نه خیلی سخت و فشرده نه خیلی کم باید متعادل باشد ساعات مطالعه باید متناسب با شرایط زندگی شما باشد

جواب داده شده در سعیده  مسلمیون
151 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه چیزی که شما میفرمایین کاملا عادی و طبیعی هست به نظر من این مطلب هم میتونه براتون مفید باشه https://alosalammoshaver.com/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B6%DB%8C/

جواب داده شده در sara sameti
25 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

سلام این مقاله رو حتما مطالعه کنید انگیزه برای کنکور را چطور تقویت کنیم؟

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری


کپی