جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه بورسیه تحصیلی آلمان بگیریم ؟


0
0
124

سلام. امروز تو یک روزنامه خوندم که دانشگاه گیسن آلمان بورسیه تحصیلی زده برای دانشجویان در مقطع دکتری. راسته؟ من یه مقدار جستجو کردم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم کسی می دونه شرایطش چیه؟ چه موقع باید اقدام کرد؟؟ احتمال جذب شدن یا همان بورس شدن توی اون دانشگاه در آلمان چه قدره؟ راستی من پول زیادی ندارم بازم شدنیه؟ ممنون

علمی بورس-تحصیلی مهاجرت
سوال شده در سروش قادری نسب
334 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

3

دانشگاه گیسن آلمان در حوزه مطالعات فرهنگی به ۸ داوطلب تحصیل دکتری بورسیه اهدا میکند.

بورسیه دکتری دانشگاه گیسن آلمان از اول اکتبر ۲۰۱۹ در اختیار متقاضیان حوزه مطالعات فرهنگی قرار خواهد گرفت.

مدت زمان تحصیل دانشجویان ۳ سال و مبلغ کمک هزینه دریافتی دانشجویان ۱۴۶۸ یورو می باشد.

مسئول مرکز تحصیلات تکمیلی بین الملل از تمام دانشجویان رشته های زیر دعوت به شرکت در این فراخوان کرده است.

هنر
علوم انسانی
مطالعات فرهنگی
علوم اجتماعی

داوطلبان باید تا اول فوریه ۲۰۱۹ در سایت دانشگاه ثبت نام خود را تکمیل نمایند.پذیرفته شدگان مرحله اول باید مدارک تحصیلی و طرح تحقیقاتی خود را ارسال نمایند.

بعد از بررسی مدارک و کیفیت طرح های تحقیقاتی نفرات برتر را انتخاب و منتخبان در مصاحبه ۳۰ دقیقه ای شرکت کرده و نتیجه نهایی اعلام میگردد.

www.phd-arshad.com منبع


سلام وقت بخیر نه متاسفانه. بورسیه های دیگه هم چک شد ولی فعلا برای رشته شما موردی نبود. برای اطلاع از بورسیه ها میتونید به سایت مرجع تخصصی اخبار تحصیلات تکمیلی مراجعه کنید.

ویرایش شده در 6 ماه قبل
جواب داده شده در سعیده  مسلمیون
141 امتیاز


آهان مرسی بابت پاسختون ـــسروش قادری نسب در 6 ماه قبل

ببخشید از رشته‌های مهندسی مخصوصا کامپیوتر نمی‌خوان؟ من کارشناسی کامپیوتر (نرم‌افزار) دارم نمی‌شه توی این فراخوان شرکت کنم؟ ـــسعید مرادی در 6 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک