جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه با صاف بودن کف پا معافیت سربازی بگیریم؟


1
0
3728

وکلای گرامی شوهر من کف پاش صافه و میخواد برای معافیت گرفتن از سربازی اقدام کنه. البته مشکل چشمی هم داره و از اون طریق هم اقدام کرده. ولی برای محکم کاری از گرفتن معافیت میخواد این مسیر رو هم بره.

سوال اولم اینه که کف پا چقدر باید صاف باشه؟ کف پای همه آدما خب یه قوس داره ولی مال شوهر من خیلی قوسش کمه و خیلی صافه. میشه بگید دقیقا چطوری باید باشه که بشه با قانون صاف بودن کف پا برای معافیت از خدمت سربازیش اقدام کرد؟

به نظرتون اقدام کنه ارزششو داره؟ میخوایم هرطوری که شده معافی بگیریم براش.

حقوقی سربازی معافیت
سوال شده در باران عزیزالسادات

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

3

سلام توصیه می شود برای اطلاع دقیق تر از معافیت های پزشکی به قانون آن مراجعه کنید، علی ایحال لازم است بدانید احراز هر کدام از معافیت های پزشکی به عهده کمیسیون پزشکی استان و در نهایت کمیسیون پزشکی مرکز است

بند30: صافي كامل كف يك يا هر دو پا :

الف) در انواع سخت بهمرا ه دفورميتي مچ پا مانند ( Hill valgus) : معاف دائم

تبصره: براي دارندگان مدارك کارشناسي وبالاتر : معاف از خدمات رزمي

ب )صافي كامل كف يك يا هر دو پا در انواع ( Rigid يا Flexible) بدون عارضه و دفورميتي : معاف از خدمات رزمي

جواب داده شده در محمود  ابراهیمی
185 امتیاز


ما به یک پزشک بازنشسته نظام وظیفه که مراجعه کردیم و پای شوهرم رو ایشون دیدن گفتن که مشکل Rigid هست و در بهترین حالت معاف از رزم میدن یعنی دیگه اقدام کردن بدون فایدس برای معافی هیچ راهی نداره؟؟ ــ باران عزیزالسادات در 4 سال قبل
2
فکر می کنم این قانون از سال گذشته حذف شده. یعنی نظام وظیفه به خاطر صاف بودن کف پا هیچ کمیسیونی در راستای معافیت کامل به مشمول به سربازی نمیده. و اگر خیلی حاد باشد معاف از رزم میدهند. ــ سعید غلامی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


2

دیگ این قانون برداشته شد

جواب داده شده در حسین سیفی
238 امتیاز

1
واقعا؟ ببخشید از کی این قانون برداشته شده؟ ــ باران عزیزالسادات در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک