جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

آموزش شبکه


0
0
117

سلام دوستان من میخوام در زمینه شبکه آموزش ببینم ولی نمیدونم از چه دوره هایی باید شروع کنم، لطفا راهنمایی کنید

علمی کامپیوتر
سوال شده در حذف شده 25
277 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

کتاب نتورک پلاس Network+ !!

تمام چیزی که احتیاج دارید و بهترین پیشنهادی که من برای شما دارم خوندن کتاب نتورک پلاس Network+ هستش. یک کتابِ که برای تمامی افرادی که حتی اطلاعات اولیه شبکه رو ندارن هم خوب و قابل فهمه و مقدار زیادی از مفاهیم مورد نیاز و کاربردی شبکه رو خیلی خوب و به زبان ساده توضیح داده.

در واقع کتاب آموزش نتورک پلاس Network+ به زبان فارسی توسط آقای رجایی ترجمه شده و من لینک مستقیمش رو در انتهای جوابم براتون گذاشتم. اگه توی اینترنت رو هم بگردی احتمالا دوره های آموزشی همین کتاب رو هم پیدا می کنی که فکر می کنم یکی از همین دوره ها هم توسط خود آقای مهندس رجایی ضبط شده. من شخصا کتابش رو خوندم و خیلی هم ازش راضی بودم و فکر نمی کنم دیدن دورش الزامی باشه. ولی اگه حوصله خوندن کتابش رو نداری همون بگرد یکی از دوره هاش رو پیدا کن و ببین.

لینک مستقیم کتاب نتورک پلاس Network+ برای دانلود

جواب داده شده در ساناز رضایی
782 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


هفت میوه خرید آنلاین میوه، سبزی، گوشت، نان
فروشگاه آنلاین میوه، سبزی، صیفی، فرنگی، شربت، مربا، ترشی و محصولات خانگی سالم. ارسال در زمان انتخابی.

تبلیغات تصویری


محک