جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نحوه آنالیز سایت با ابزارهای رایگان


0
0
396

سلام . من میخوام وب سایتم رو با ابزارهای رایگان بررسی کنم. چه ابزارهایی آنلاینی میشناسید که بشه لینک های سایت و جزئیاتشو رایگان چک کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

تکنولوژی سئو
سوال شده در مینا صالحی
31 امتیاز


ببین دقیقا چه مواردی رو می خوای برای سایتت بررسی کنی؟ این که چندتا بک لینک داری؟ اینکه چقدر بازدید داری؟ اینکه رتبت چنده؟ یا ..؟! اگه یک مقدار بیشتر توضیح بدی و بگی دقیقا چه موردی مد نظرت هست برای بررسی بهتر می تونیم بهت ابزار متناسب با اونو معرفی کنیم. ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

سلام دوست عزیز برای اینکه بتونید ابزار های کاری رو خیلی مختصر بشناسید باید بگم که این ابزار ها به سه دسته :

  • گوگل

    • on page seo
  • off page seo

برای اینکه با این ابزار ها آشنا بشید کافیه سرچ کنید :

tools for abzar mord nazar

یا

abzar mord nazar checker

البته ابزار های گوگل ثابت هستند و نیاز به سرچ از طریق موارد گفته شده نیست

میتونید برای سرعت و لینک ها و موارد دیگه دوباره به همین راحتی سرچ کنید و بهترین ابزار های رایگان و غیر رایگان رو ببینید.

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک