جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

حكم ليفت و لمينت مژه براي وضو و غسل


0
0
7407

سلام وقت بخير حكم ليفت و لمينت مژه براي وضو و غسل چيه؟بعضي از جواب هايي كه ديدم ميگن اگه مواد مانع رسيدن آب نشه اشكالي نداره.من از كجا بدونم مانع ميشه يا نه؟لطفا جواب بديد ممنون از سايت خوبتون

دینی وضو
سوال شده در M B
1 امتیاز

1
سلام علیکم_نام مرجع تقلیدتان را ذکر کنید لطفا... ــ هادی منتظرالقائم در 3 سال قبل

برای موارد اینچنینی، که محوریت حصول اطمینان از رسیدن آب یا نرسیدنش هست، علما معمولا جرم و جنس آن ماده را مد نظر قرار میدهند. اگه مطمین هستید که از آن ماده آب عبور نمیکند خب اشکال دارد. ولی اگر به گونه ای استفاده کردید که مانعی برای رسیدن آب به پوست شما نمیباشد مشکلی ندارد. ــ سروش قادری نسب در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1

اگر به نوعی است که مانع رسیدن آب به پوست میشه( تشخیص مانع فقط و فقط به عهده خود مکلف میباشد نه دیگران حتی متخصصین در این امر) باید آن را برای وضو وغسل برطرف کرد وبطور عادی وضو گرفت، اما اگه برطرف کردن آن مشقت زیادی دارد و به نوعی عسر و حرج دارد( با سختی زیادی همراه است) باید وضو و غسل جبیره ای گرفت.( یعنی با خیسی دست آن قسمت مانع دار رو مسح کرد)، اما تغییراتی در مژه مثل حرارت دادن آن برای فر شدن مژه و یا رنگ کردن آن صدق مانع نمیکند و لذا وضو وغسل در این صورت صحیح است، موفق باشید.

جواب داده شده در حسین رنجبر
74 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

من اطلاع دقيقي از تركيب مواد ندارم بعضي افراد ميگن كه حالت تقويت كننده اي داره؛به همين خاطراز رسيدن آب اطمينان كامل ندارم .مرجع تقليدم آيت الله خامنه اي هستند.

جواب داده شده در M B
1 امتیاز


این یک پاسخ نیست. لطفا این پاسخ را حذف کنید و آن را در قالب یک پیام در زیر سوال خود منتشر کنید. ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک