جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

دانلود فایل با فرمت مختلف از هاست


3
0
968

سلام من هاست دایرکت ادمین دارم میخوام فایل هایی که اپلود شده کاربر لینکشو در مرورگر واردکرد دانلود بشه ، ولی فایل مثل عکس زیرنویس نوشته و.. اپلود میکنم در مرورگر باز میشه میخوام فایل ها دانلود بشه.

AddType application/octet-stream .png رو در htaccess قرار دادم ولی تصویر دانلود نمیشه روی 00webhost تست کردم کار کرد ولی روی هاست خودم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون.

Pdf دانلود میشه نمیدونم چرا بقیه فرمت ها دانلود نمیشه

علمی کامپیوتر
ویرایش شده در 3 سال قبل ali ht
755 امتیاز
سوال شده در ali ht
104 امتیاز


از چه زبان سمت سروری استفاده می کنید؟ ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

زبان php، در 000webhost فایل htaccess رو ادیت کردم مثلا AddType application/octet-stream .png اضافه میکردم تصویر دانلود میشد ولی این هاست جدید که گرفتم دانلود نمیشه ــ ali ht در 3 سال قبل
1
برای تست، می تونید اترینیوت download رو به اون لینک عکس اضافه کنید و ببنید دانلود میشه یا نه. با این شکل آدرس بدون عنوان ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

و به عنوان یک نکته، سرور های لینوکسی در صورتی که از وب سروری apache استفاده بکنند فایل های .htaccess رو پشتیبانی می کنند که ظاهرا این هاست جدیدی که خریدید از وب سرویس nginx استفاده می کنه که خب کلا .htaccess رو پشتیبانی نمی کنه. ولی در کل درسته، شما باید روی header ها کار کنید .. فعلا اتریبیوت download رو اضافه کنید ببینیم کلا سرور شما اجازه دانلود میده یا نه .. بعد یه کاریش می کنیم .. ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

کدی که دادید تست کردم رو عکس کلیک میکنم دانلود میشه و برای زیرنویس باید چکار کنم؟ [کاربر لینک زیرنویس وارد کرد دانلود بشه] ــ ali ht در 3 سال قبل

به پشتیبانی تیکت دادم گفتن از آپاچی پشتیانی میکنه ــ ali ht در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

3

طبق این کامنت ، سرور شما از .htaccess پشتیبانی می کنه که می تونید با اضافه کردن این کد به فایل .htaccess، مرورگر رو مجبور کنید که بجای نمایش، فایل ها رو با فرمت مشخص شده دانلود کنه:

<FilesMatch "\.(?i:jpg|gif|png|txt)$">
  Header set Content-Disposition attachment
</FilesMatch>

شایان ذکر هست که کد بالا فرمت های jpg، git، png، txt رو پشتیبان می کنه. می تونید فرمت ها رو کم و زیاد کنید.

جواب داده شده در سجاد شفی زاده <m>★</m>
11k امتیاز


فایل htaccess در پوشه public_html باید باشه ؟ ــ ali ht در 3 سال قبل

بله، در روت پروژه باید قرار داشته باشه. که به صورت پیش فرض همون public_html هستش. ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

کد رو اضافه کردم کار نکرد. ــ ali ht در 3 سال قبل

خب میشه بگی پسوند اون فایلی که می خوای دانلود بشه چی هست؟ txt ؟ اینو از اونجایی می پرسم که گفته بودی زیرنویس. گفتم شاید پسوند str هست؟ ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

مشکل حل شد. برای اینکه در موبایل دانلود بشه قبل Header Set Content-Dispostion attachment این کد رو اضافه کردم درست شد. ForceType application/octet-stream ــ ali ht در 3 سال قبل

با تشكر از باشتراك گذاري شما. خوشحالم كه مشكل حل شد. ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک