جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

تبدیل ویدیو با فرمت flv که صدایش جدا هست به فرمت mp4


0
0
502

سلام من یک نرم افزار دارم که یه سری ویدیو رو برام دانلود میکنه ولی مشکل اینجاست که فایل ها رو با فرمت flv دانلود میکنه و صدا رو هم جدا با فرمت mp4 چه طوری میتونم هر دوتاشون رو ترکیب کنم و در فرمت Mp4 داشته باشم؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
18 امتیاز


سوال شما در اصل 2 بخشه. اولیش اینه که چطور یه صدا و ویدیو رو روی هم بگذارید و بچسبونید (و خروجی 1 فایل نهایی بگیرید)، دومیشم اینه که چطوری فرمت رو به mp4 تغییر بدید. برای مورد دومش پیشنهاد من استفاده از نرم افزار فرمت فاکتوری هست که انصافا بهترین نرم افزار مبدل فرمت فایل های صوتی و تصویری هست که تا به الان دیدم. ــ مریم نادري در 2 سال قبل

@مریم.نادري من یه ویدیو دارم یه صدا که مال همن ولی جدان چه برنامه ایی اینا رو با هم ست میکنه؟ ــ امیرحمزه باقری در 1 سال قبل

نرم افزارهای زیادی برای این کار وجود داره، حرفه ای ترینش که من خودم هم کارهای ادیت و تدوین ویدیوها رو باهاش انجام میدم، یکی از محصولات شرکت Adobe هست به اسم Premiere. ــ مریم نادري در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک