جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
برنامه نویسان ما مشغول به کدنویسی و توسعه لام تا کام هستند، ما مشتاقانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما جهت بهبود و ارتقاء کیفی وب سایت هستیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

پیدا کردن ایمیل هایی با کلمه خاص در گوگل


1
0
23

با سلام بنده میخواستم لیست ایمیل هایی که شامل یک کلمه بخصوصی در سرویس gmail ثبت شده رو پیدا کنم راهی هست?

مثلا کلمه مورد نظرم : paeeizan لیست همه ایمیل هایی که با این اسم در gmail شروع شدن رو در بیاره.

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
85 امتیاز

3
این انتظار شما دقیقا تمام پرایوسی گوگل رو زیر سوال میبره ..! بله یک سری ابزار هست که توی سایت شبکه های اجتماعی جست و جو میکنن و یک سری نتیجه برمیگردونن .. ولی هیچکدومشون دقیق نیست و در کل هیچ ابزار دقیقی برای این وجود نخواهد داشت ..! ـــسروش قادری نسب در 13 روز قبل

این دیتایی که شما میخوایید رو گوگل میلیاردی میفروشه :)) ـــساناز رضایی در 13 روز قبل
2
یکی از روش های (نه خیلی قوی) اینه که یک سری کلمه خودت بسازی (با کمک از بانک های اطلاعاتی واژگان انگلیسی) و ترکیبشون کنی و دونه دونه اینجا تستشون کنی. اگه موجود بودن، میتونی بگی ایمیل معتبر هستن. ـــسعید غلامی در 13 روز قبل
1
من یک مقاله پیدا کردم با عنوان How to Find ANY Email Address Contact in 2 Minutes که یک سری ترفند گفته که انگاری بهت کمک میکنه به طریقی خیلی زود بتونی آدرس ایمیلی که میخوای رو پیدا کنی. شاید خوب باشه اگه یک نگاهی بهش بندازی ـــسعید مرادی در 12 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


وردپرس یاد. مرجع آموزش وردپرس
یک تیم پر تلاش و خلاق که تخصص اصلی آن ها تولید محتوا می باشد و قصد دارند با وردپرس یاد مرجعی حرفه ای و تخصصی برای آموزش کامل وردپرس از پایه تا پیشرفته باشند.

تبلیغات تصویری


محک