جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونگی پاک کردن کش یک سایت به خصوص در گوگل کروم


0
0
602

سلام به همه دوستان عزیز . من میخوام کش سایتم رو پاک کنم ولی وقتی میخوام پاک کنم یه جوری که همه کش مرورگر پاک میشه چه طوری فقط کش سایت خودم رو پاک کنم؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

2

این کار رو طی 3 مرحله میتونید انجام بدید:

  1. اون سایتی که میخواید تمام کش و محتواش رو clear کنید رو توی مرورگر کروم باز کنید. سپس دکمه f12 رو بزنید که باکس Dev Tools مرورگر باز بشه. (در صورتی که از سیستم عامل مک MAC استفاده میکنی دکمه های Opt + Cmd I رو به ترتیب بزن)

  2. همینطور که باکس Dev Tools باز شده (بزار باز بمونه) در همین حین روی دکمه ری-لود reaload مرورگر کلیک کنید و کلیک رو نگه دارید. که یهو یک منوی مخفی باز میشه: پاک کردن کش یک سایت به خصوص در مرورگر گوگل کروم

  3. حالا گزینه "Empty Cache and Hard Reload" رو از توی منوی باز شده انتخاب کن و دقیقا همون اتفاقی میوفته که میخوای. یعنی صفحه ری-لود میشه و تمام کش و کوکی های اون وب سایت به خصوص (که باز هست) حذف میشن.
ویرایش شده در 2 سال قبل سجاد شفی زاده <m>★</m>
11k امتیاز
جواب داده شده در سعید مرادی
1757 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک