جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه باید گوشی را که کد فعال سازی ندارد ریجستری کنیم؟


1
0
498

سلام من یه گوشی دارم که از کشور عراق آوردنش و به من دادن که ریجستریش کنم و خب توی سامانه نیاز به کد فعال سازی هست که این گوشی این کد فعال سازی رو نداره و نمیشه ریجستریش کرد . من باید چیکارش کنم؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز


ببینید کد فعال سازی رو باید از فروشنده درخواست کنید. اگر به فرموده خودتون گوشی رو از خارج از کشور وارد کردید و هیچ کد فعال سازی ندارید، خب یک مقداری با مشکل مواجه میشید. چرا که تمام فرایند این کد فعال سازی برای جلوگیری از قاچاق گوشی است و فکر می کنم اگر به نمایندگی رسمی برند گوشی (سامسونگ، الجی و ..) مراجعه کنید و شماره سیم کارتی که می‌خواهید از آن استفاده کنید را در اختیار ایشان بگذارید تا فرایند انتقال مالکیت را برای شما انجام دهد. سپس پیامکی از سوی سامانه همتا به همان شماره ارسال می شود. ــ مریم نادري در 2 سال قبل
1
آن پیامک حاوی کد فعال سازی گوشی (یک کد شش رقمی) شما خواهد بود و با آن کد می‌توانید گوشی خود را در سامانه همتا فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر از نمایندگی مرتبط با برند گوشیتون سوال کنید. ــ مریم نادري در 2 سال قبل
1
از نظر من قبل از هر کاری یه استعلام اصالت بگیر از گوشیت ببین توی طرح ریجستری ثبت شده یا نه (که با توجه به چیزی که گفتی بعید میدونم ثبت شده باشه). خلاصه از اینجا (دکمه «استعلام اصالت») میتونی این استعلام رو از سامانه همتا بگیری. بعد از اون میتونی تصمیم بگیری که باید چیکار کنی. ــ سجاد شفی زاده در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

3

از آن جا که این گوشی به صورت مسافری برای شما آورده شده باید روال ریجستر کردن گوشی های مسافری را طی کنید که برای این کار دو راه وجود دارد.

روش نخست : مراجعه به دفاتر گمرکی

در روش نخست شما می‌توانید ضمن مراجعه به دفاتر گمرکی و اظهار گزارش وارد کردن گوشی به داخل کشور و پرداخت هزینه گمرکی آن، گوشی را ثبت نمایید. لازم به اشاره است که دفاتر گمرک در فرودگاه و پایانه های مرزی وجود دارند، بنابراین شما حتی می‌توانید در بدو ورود خود به داخل خاک کشور این کار را انجام دهید. پس از مراجعه به دفاتر گمرکی از شما خواسته می‌شود تا مشخصات تلفن همراه خود را ارائه کرده و هزینه گمرکی آن را پرداخت نمایید. سپس یک مجوز در اختیارتان قرار داده می‌شود.

شما باید مجوز ارائه شده را تا پایان مراحل ثبت و رجیستر کردن گوشی در سامانه همتا به همراه داشته باشید. چند روز بعد از اینکه عوارض گمرکی گوشی را ارائه کردید، می‌توانید ضمن مراجعه به سامانه همتا فعال سازی گوشی را انجام دهید.

روش دوم : مراجعه به سایت گمرک

اما اگر تمایلی به مراجعه حضور به دفاتر گمرکی ندارید یا برایتان مقدور نیست که در بدو ورود به خاک ایران هزینه گمرک گوشی را پرداخت نمایید، می‌توانید این کار را کمی به عقب بیندازید چون به شما 30 روز مهلت برای رجیستر کردن گوشی مسافرتی داده می‌شود و انجام این کار از طریق سایت گمرک هم امکانپذیر است.

توجه داشته باشید که برای این کار تنها مهلت 30 روزه دارید.

جواب داده شده در ثریا نوری
81 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک