جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نویز گیر تلفن


0
0
378

سلام.من سیم کشی تلقن خونه روکار کشیدم به ۲اتاق کشیدم.وقتی تلفن و مودم از دو پریز جدا هست.تلفن زنگ میخوره شماره نمیوفته ولی وقتی از یک پریز شماره میوفته.اسپیلیتر هم گذاشتم تاثیری نداشت.کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در حسین سیفی
225 امتیاز


این سناریویی که تعریف کردی دقیقا کار اسپلیتر هست که مشکل رو حل کنه، کاش یه مقدار دقیق تر تشریح کنی که چه زمانی تلفن درست کار نمیکنه و اینکه الان چطوری داری از اسپلیتر استفاده میکنی؟ ــ سعید مرادی در 2 سال قبل

موقع زنگ خوردنcaller id تلفن کار نمیکنه ــ حسین سیفی در 2 سال قبل

سلام اگه ممکنه مدل تلفن رو هم بگید ــ سارینا عمادی در 2 سال قبل
1
پاناسونیک. ــ حسین سیفی در 2 سال قبل

جناب سیفی عزیز، وقتی توی پیام ها میخوای جواب یک پیام رو بدی، در صورتی که زیر پست اون فرد نیستی، باید اون فرد رو با @ صدا بزنی که براش نوتیفیکیشن ارسال بشه؛ در غیر این صورت متوجه پاسخ شما نمیشه. این هم ویدیوی آموزشیش هست. ــ سجاد شفی زاده در 2 سال قبل

@سجاد.شفی.زاده.★ ممنون ــ حسین سیفی در 2 سال قبل
2
@سارینا.عمادی پاناسونیک ــ حسین سیفی در 2 سال قبل

@سعید.مرادی وقتی تلفن زنگ میخورهcaller id تلفن کار نمیکنه.شماره نمیوفته.ولی وقتی مودم و تلفن رو از یک پریز میگیرم موقع زنگ خوردن شماره میوفته. ــ حسین سیفی در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

وقتی تلفن زنگ میخورهcaller id تلفن کار نمیکنه.شماره نمیوفته.ولی وقتی مودم و تلفن رو از یک پریز میگیرم موقع زنگ خوردن شماره میوفته.

جواب داده شده در حسین سیفی
225 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک