جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونگی باز شدن چند پاپ آپ پشت سر هم در یک صفحه


0
0
824

سلام من میخوام وقتی کسی توی سایتم کلیک کرد یه پاپ باز بشه درجا واسش و بعد سه ثانیه مثلا باز یک پاپ آپ دیگه باز بشه از یه سایت دیگه و باز بعد سه ثانیه مثلا یک پاپ دیگه از یه سایت دیگه باز بشه و کاربر فقط همون کلیک اولیه رو کرده باشه . میشه راهنمایی کنید؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز


دوست عزیز شما در مورد spammer ها چیزی میدونی؟ :-) چرا واقعا همچین چیزیو میخوای؟ از نظر من در هیچ صورتی این کار رو انجام نده و کاربرات رو آزار نده؛ چرا که در آینده ای نه چندان دور همه کاربرات متواری خواهند شد با این کاری که میخوای انجام بدی. حتی اگه تبلیغ کلیکی هم بگیری و در ازای این کاری که میخوای انجام بدی بهت پول هم بدن باز ارزششو نداره. ــ سعید مرادی در 4 سال قبل

خودم چندین ساله توی زمینه سئو کار میکنم و این رو میدونم ولی این موضوع رو برای چیز دیگه میخوام ــ امیرحمزه باقری در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1

سلام و عرض ادب همانطور که اساتید گفتند پاپ آپ برای کابران آزار دهنده و برای شما ضرر دارد(از نظر جذب کاربر) و از آنجایی که منشور این سایت کمک به دیگران است من نیز پاسخ شما را خواهم داد.

<script>

function openpopup() {

  var url = "https://lamtakam.com";

  window.open(url, 'لام تا کام' , "height=600, width=800, resizable=1, left=0, top=0, status=1, scrollbars=yes");

}

</script>

///HTML

<input type="button" value="پنجره جدید" onclick=openpopup()" />

شما می‌توانید فانکشن open popup را مستقیم به onload تگ body بدهید تا به محض لود شدن عمل فانکشن اجرا گردد.

جواب داده شده در علیرضا مختاری
305 امتیاز


من میخوام وقتی کاربر روی هر قسمتی از صفحه سایت من کلیک کرد یه پاپ آپ باز بشه و بعد از سه ثانیه پاپ آپ دوم و دوباره بعد از سه ثانیه پاپ سوم . اینجوری . فکر نمیکنم پاسخ شما جواب سوال من باشه ــ امیرحمزه باقری در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


0

از نظر کد نویسی خب یک همچین چیزی میشه:

// HTML
<input type="button" value="click" />

// JavaScript (jQuery)
$("input").on('click', function(){
$(this).prop('disabled', true);
 var URL1 = "https://yahoo.com";
 var URL2 = "https://google.com";
 openURL(URL1, URL2);
})

function openURL(url1, url2){
 setTimeout(function(){
    window.open(url1);
 }, 1000);
 setTimeout(function(){
    window.open(url2);
 }, 2000);
}

ولی همونطور که میبینید، وقتی کد اجرا میشه، و روی اون دکمه کلیک میکنید، فقط 1 پاپ آپ باز میشه و برای پاپ آپ دوم، مرورگر اون رو بلاک میکنه. به این دلیل که جلوگیری بکنه از spam کردن. پس یعنی کاری که شما میخواید انجام بدید کاری هست از جنس spam کردن. بهتره این کارو انجام ندید. مگه اینکه هدفتون مرورگرهای خیلی قدیمی مثل IE7 باشه که اره اونجا این کد کار میکنه و چندین پاپ آپ پشت سر هم میتونه نمایش داده باشه.

جواب داده شده در ساناز رضایی
1336 امتیاز


الان این کد چه ربطی به سوال من داشت؟ این که یه چیز دیگست ــ امیرحمزه باقری در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک