جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

گذاشتن 2 تا کد پاپ آپ هم زمان


0
0
699

سلام میشه کد 2 تا شرکت پاپ آپ رو همزمان گذاشت؟ من هر کار کردم فقط یکی از کدها وا میشه و اون یکی خیلی کم میخام کاربر که کلیک میکنه 2 صفحه پاپ آپ براش باز بشه

تکنولوژی وردپرس
سوال شده در ناشناس
N امتیاز


سایتم وردپرسی هست ــ ناشناس در 4 سال قبل

اگه صرفا میخواید وقتی کاربر کلیک میکنه 2 تا پاپ آپ به صورت مجزا و همزمان براش باز بشه که خب این کار شدنیه، حتی نیازی هم نیست که از 2 پلاگین جداگانه استفاده کنید. اینجا 10 تا از بهترین پلاگین های وردپرسی جدید 2019 رو داره میتونید یکیشو انتخاب کنید و ازش استفاده کنید. ــ ساناز رضایی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

سلام روش های زیادی برای اینکار در جاوااسکریپت وجود دارد که خدمتتون عرض میکنم این روش با کلیک بر روی یک المان انجام میگیره.

function OpenWindows(){
        window.open('http://lamtakam.com','_blank');
        window.open('http://www.lamtakam.com','_blank');
    }

روش استفاده هم به این صورت میباشد.

<button onclick='OpenWindows();'>اینجا کلیک کنید</button>

ارادتمند شما :)

+اضافه کنم که با این روش به صورت نامحدود میتونید پاپ آپ باز کنید، با کلیک بر روی المان مورد نظر

جواب داده شده در علیرضا مختاری
305 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری


کپی