جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
نشست حضوری با سیدمحمد عرشیانفر (ظرفیت محدود ) لینک ثبت نام
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

منظور از اصطلاح Cover Letter چیست؟


2
0
4232

با سلام خدمت دوستان عزیزم

من در حال تکمیل کردن یک فرم استخدامی آنلاین بودم که اواسط فرم یک فیلد بودش با عنوان:

Cover Letter

راستش من خالی رهاش کردم و هیچی توش ننوشتم و برام جالبه که بدونم به چه معنی هست؟ گوگل اون رو به صورت تحت الفضی ترجمه می کنه نامه جلد. می شه کسی بگه از نظر مفهومی به چه معنی هست؟ من باید سابقه کارهام رو به صورت خلاصه اونجا بنویسم؟ یا مثلا اسم آخرین جایی رو که کار کردم؟

زبان شناسی انگلیسی
سوال شده در سعید مرادی
1933 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

4
Cover letters are one page documents that you send with your resume when applying for a job.

کاور لتر - یک‌متن یک صفحه ای که به همراه رزومه برای درخواست کار فرستاده میشه

Introduce yourself to the hiring manager

خودتون رو به مسئول ثبت نام معرفی کنید

Argue why you’d be a good fit for the job

توضیح بدید چرا برای اینکار مناسب هستید

Further explain other aspects of your resume

اگه مایلید توضیحات اضافه تر از توضیحات رزومه بدید اینجا عنوان کنید.

ویرایش شده در 6 سال قبل
جواب داده شده در Ellie English
928 امتیاز


1+ واسه مثال دوم. ممنون ــ هانیه پورزنگنه در 6 سال قبل

ممنون ... ــ سعید مرادی در 6 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


2

سلام در بعضی فرم های استخدام یا ثبت نام در دانشگاه از متقاضی خواسته میشه در یک نامه یا ویدیو، به تعدادی سوال جواب بده. سوالاتی مثل اینکه چرا میخوای در این جایگاه ثبت نام کنی؟ چرا قبول کردن خواست شما به نفع دانشگاه یا شرکت خواهد بود؟ و این طور سوال ها... هدف از این کار اینه که هم با نوع فکر متقاضی آشنا بشن، هم توانایی های نامه نگاری یا اعتماد به نفسشو ببین چقدره.

جواب داده شده در متین غلامی
373 امتیاز


من فکر می کنم Cover Letter به این معنی هستش که اگه یک کتابی وجود داشته باشه به اسم متین غلامی، روی جلدش چه چیزی نوشته شده؟ بیشتر فکر می کنم اشاره می کنه که اگه بخوای توی یک جمله خودت رو معرفی کنی چی میگی؟ که بله نتیجه ی اون جمله رو از نظر اعتماد به نفس طرف و توانایی های نامه نگاریشون مورد بررسی قرار می ده کارفرما .. اینطور نیست؟ ــ هانیه پورزنگنه در 6 سال قبل
1
آره دقیقا، cover letter مثل اون متن های یک پاراگرافیِ پشت جلد کتاب هاست که خیلی خلاصه سعی میکنه درون مایه‌ی کتاب رو توضیح بده. ــ متین غلامی در 6 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


1

سلام توی cover letter یا covering letter باید در مورد خودتون توضیح بدید مثلا این که چی میخاید دنبال چی هستید یا اینکه خودتونو نشون بدید یا مثلا چیزایی که توی رزومه نوشتید رو برجسته کنید و اینکه بگید چطوری میتونید اون کارو انجام بدید و وفق پیدا کنید (یعنی اینکه کلن خودتونو به اون استخدام کننده هه نشون بدید) توش میتونید حرفه تونو مشخص کنید و... ( کلن هرچیزی که فکر میکنید نیازه اون استخدام کننده راجب شما بدونه... اما سعی کنید زیاد طولانی نشه)

البته اینا ک گفتم مربوط ب کیس شما میشه درکل cover letter یک نامه ایه که چسبیده ب پکیج شما و درمورد محتویات پکیجتون توضیحاتیو میده...

جواب داده شده در Mohammad Beigi
631 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


عرشیان از کجا شروع کنم ؟
تغییر و تحول با استاد سید محمد عرشیانفر

تبلیغات تصویری


کپی