جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

روش برخورد با شوخی های همسر که واقعا باعث ناراحتی میشه؟


0
0
548

سلام من خانومی 24 ساله ام که همسرم هم همسن خودم هستش فقط یه مشکلی توزندگیمون اذیتم میکنه شوهرم به قصد شوخی پیش خودش ! توخونه بمن بی احترامی میکنی با حرفای ناپسندجوابمو میده بیشتر تاثیر این شبکه ها مجازی هستش و من بدم میاد واذیت میشم بهشم میگم نگو گوش نمیده من دوسدارم توخونه پیش هم ک هستیم بااحترام باهم حرف بزنیم چه مهمترازرابطه دونفرمون ..پیش خودم تصمیم گرفتم توخونه زیادباهاش حرف نزنم ک مجبورشه اینجورباهام حرف بزنه اما فک میکنم راه مناسبی نیست اگه میشه راهنمایی بفرمایید .

سبک-زندگی روابط-زناشویی همسر
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

ببین دوست عزیز شما باید خیلی جدی با همسرتون راجع به این مسئله حرف بزنید. توهین مسئله مهمیه. توهین روحی با جسمی تفاوتی نداره

جواب داده شده در غزال رحمانی فر
221 امتیاز


فکر می کنم مشکل دوستمون مرتبط با طرز برخورد یا به قول شما طرز و شیوه ی صحبت کردن با شوهرشون هستش. به چه شکلی صحبت رو آغاز کنن؟ تهدید آمیز؟ همراه با ناراحتی و گلایه؟ یا ؟ ــ هانیه پورزنگنه در 2 سال قبل
1
نه تهدید آمیز نه گلایه. خیلی جدی و محکم بهشون اعلام کنه که از این نوع برخورد رضایت نداره و بهتره دیگه ادامه نده.و هر بار که تکرار شد تذکر جدی بده. و مثلا کل اون شب باهاش جدی برخورد کنه که متوجه بشه ــ غزال رحمانی فر در 2 سال قبل

درسته. من فکر می کنم یکی دیگه از کارهایی که می تونن انجام بدن مطرح کردن اون با یک واسطه ای هستش که شوهرشون قبولش داره. شاید مادر شوهرشون، یا شایدم دوستش که خیلی بهش نزدیکه و کسی که اگه از زبون اون بشنوه بیشتر تحت تاثیر قرار میگیره ــ هانیه پورزنگنه در 2 سال قبل

@غزال.رحمانی.فر به نظر شما در صورت ادامه دادن توهین ها طلاق راه حل مناسبی هست؟ ــ سجاد شفی زاده در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک