جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

در صورت عدم امضای یکی از مالکین در سند، سهم وی قابل ادعاست؟


1
0
379
30,000تومان

سلام دوستان ممنون میشم در صورت امکان به مسئله زیر پاسخ بدید :

شخص A و B مشترکا زمینی را از شخص C با سند عادی خریداری میکنند. در قولنامه قید میشه که زمین مذکور 800 متر هست و همچنین موقعیت جغرافیایی زمین در قولنامه ذکر میشه که غربا و شرقا و شمالا و جنوبا به چه زمین هایی محدود میشه.

الف) نام شخص A در قولنامه قید شده اما امضای او در قولنامه نیست. اما فروشنده اظهار میکنه که زمین رو به او فروخته و ثمن رو از A گرفته.

  1. ایا نداشتن امضا A در قولنامه مشکلی در مالکیت او ایجاد میکند؟ چگونه میتواند مالکیت خود را ثابت کند؟

  2. شخص B میتواند به نبود امضا A استناد کند و مالکیت او را منکر شود؟ (مثلا بیان کند که سهم خود را از ثمن پرداخت نکرده و امضا منوط بوده به پرداخت)

ب) در قولنامه قید شده که زمین 800 متر هست اما در واقع کاشف به عمل میاد که 1000متر هست و این 200 متر مازاد در طرح قرار میگیره و دولت هم ثمن رو به حساب C واریز میکنه .

  1. شخص B به این استناد که در قولنامه محدوده زمین ذکر شده این 200 متر مازاد هم به او تعلق داره بر همین مبنا علیه Cاقامه دعوا میکند.

  2. شخص A چگونه میتواند به این دعوا ورود کند؟ ( جلسه دادگاه مشخص شده)
حقوقی حقوق قانون-مالکیت مالکیت
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب (پاسخ تاییده شده: در حال حاضر ندارد)

این سوال رایگان نمی باشد و پس از حمایت از این سوال (توسط لینک بالا)، شما قادر به مشاهده ی پاسخ ها خواهید بود.

جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک