جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه به قسمت تنظیمات بوت لب تاپ وارد شوم؟


0
0
1803

سلام، قصد دارم ویندوز لپ تاپم رو عوض کنم، اما نمیدونم چگونه وارد تنظیمات بوت لپ تاپ بشم. مدل لپ تابم asus vivobook r542. ممنون میشم راهنمایی کنید.

علمی مایکروسافت-ویندوز
سوال شده در عبدالحمید برفی
154 امتیاز


وقتی ری استارت کردی، این دکمه ها رو دونه دونه تست کنید .. F9 ، F10 ، Delete ، Esc. یکی از اینها حتما جواب میده. در صورتی که هرکدام از دکمه ها کار کردن، اطلاع دهید که براتون جوابشو بنویسم ــ نورالله رضایی در 4 سال قبل

@نورالله.رضایی سلام، با دکمه ESC بالا آمد. ــ عبدالحمید برفی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

2

با سلام، لپ تاپ مدل asus vivobook r542 با دکمه Esc وارد بوت سیستم می شود.

جواب داده شده در نورالله رضایی
878 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

سلام من هم یک مطلبی رو اضافه کنم . لپ تاپ های جدید لنوو معمولا دکمه novo دارن که لپ تاپ باید خاموش باشه و دکمه novo رو بزنن تا وارد قسمت بوت بشن و... بعضی لپ تاپ ها دکمه novo درناحیه کیبورد قرار داره بعضیاشونم در کنار سمت چپ قراره داره که با سوزن باید بزنید و خود لپ تاپ روشن میشه و وارد قسمت بوت میشه. و لپ تاپ های قدیمی هم با بعضی کلید هایEsc ، Enter، Fو... نمایش داده میشه. برای مطالعه بیشتر میتونید به این لینک مراجعه کنید.

جواب داده شده در ali ht
104 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک