جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

تهیه آی پی ثابت برای کامپیوتر


0
0
640

سلام من برای بایننس نیاز به آی پی ثابت دارم، چه سایتی رو برای خرید این وی پی ان پیشنهاد می کنید ؟ خرید سرور برام گرون تموم میشه و به صرفه نیست

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در All RS
16 امتیاز

1
بن شدید؟ ببینید بایننس به تغییر آی پی حساس نیست، یعنی الزامی به خرید آی پی ثابت ندارید. ولی به آی پی ایران حساسه و تحریم کرده، پس شما بجای اینکه به فکر یه آی پی ثابت باشید، صرفا سعی کنید از vpn استفاده کنید. ــ سعید غلامی در 3 سال قبل

پیرو فرمایش آقای @سعید.غلامی، پیشنهاد بنده هم این هست که اگر وب سایت بایننس به تغییر آیپی حساس نیست، نیازی نیست که به ip-ثابت فکر بکنید. همچنین تهیه یک VPS آنچنان گرون نیست و سروری که ریسورس (سخت افزار) زیاد قدرتمندی نداره رو به راحتی با یک قیمت خیلی پایین میتونید تهیه کنید (با 1 دلار هم میتونید vps بگیرید)، برای vpn هم، پیشنهاد من vpnstar هست. ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

2

پیشنهاد من برای آی پی ثابت، سایت فیت نت هست که من دارم استفاده می کنم و همچنین پیشنهاد بعدیم استفاده از کشور اروپای این ارائه دهنده هست. با پشتیبانی صحبت کنید که مورد استفادتون چیه و چه کشوری نیاز دارید ، تنوع کشور زیادی دارن و پیشنهاد آخریم :(( استفاده از openvpn هست که همین سایت ارائه میدن

جواب داده شده در Pinar Group
38 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک