جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

خطای Server error (5xx) در گوگل وبمستر تولز


1
0
867

من توی گوگل وبمستر تولز برای هشت تا صفحه خطای Server error (5xx) رو میگیرم ولی این صفحات 404 هستند و پاک شدند و هیچ مشکل سروری وجود نداره ممنون بابت کمکتون

تکنولوژی سئو
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز


من با مشابه این مشکل مواجه شدم، مشکل این بود که توی وب سایتم، برای صفحاتی که پیدا نمیشد هدر 404 رو ست نکردم بودم (http 404 header) به همین خاطر بات گوگل متوجه نمیشد که این صفحه پیدا نشده و به خاطر ریدایرکتی که به یک صفحه دیگه داشت انجام میشد و اون صفحه نیاز به لاگین داشت گوگل نمیتونست باز کنه و ارور 5xx میداد. ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

طبق یکی از منابع موثق مرتبط با گوگل:

If Google Search Console reports a server error, it means that Googlebot couldn't access your URL, the request timed out, or your site was busy

که مشخصا اشاره کردن زمالنی شما ارور 5xx میگیرد که بات گوگل نتونه اون URL رو بهش دسترسی داشته باشه. یعنی به هر دلیلی اعم از یک ریدایرکت لوپ بی نهایت، طول کشیدن و عدم ریسپانس دادن سرور، بیزی بودن سرور و پر شدن پهنای باند اون و .. همه میتونن علتی باشد که سرور اون URL رو server error در نظر بگیره.

برای این که هم میگید اون URL ها 404 هستن، این احتمال وجود داره که بات گوگل به دلیل یک سری اختلالت DNSی نتوته اون لینک رو حتی باز کنه که متوجه بشه 404 هست .. و وقتی نتونه باز کنه لینک رو اونو یک ارور در رنج 500 در نظر میگیره.

جواب داده شده در سعید غلامی
860 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری