جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه کلیپ کوتاه بسازیم


1
0
110

سلام خسته نباشید من خواستم بدونم که چطوری میشه با اندروید۴.۲ کلیپ با فونت های فارسی بسازم. من توی اکثر کلیپ ها میبینم که از فونت های خوبی استفاده شده من خواستم بدونم که برنامه ای هست که بشه با باهاش فونت فارسی استفاده کرد و به گوشی من سازگار باشه؟

تکنولوژی اندروید
سوال شده در Sajad Naseri
38 امتیاز


ببینید کلا ادیت زدن (یا همون ویدیو ساختن) با گوشی خیلی تمیز در نمیاد. ویدیو نیاز داره که رندر بشه، افکت ها روش اعمال بشه، و همه اینها نیازمند یک کارت گرافیک مناسب و پردازنده قابل قبول هست. نرم افزارهای کلیپ ساختن با موبایل اول اینکه اغلب برای اندروید بالای 4.2 هستن و بعد اینکه یک سری فیلتر و افکت ثابت دارن که اجازه تنوع به شما نمیده و کار حرفه ای ازش در نمیاد. برای فونت هم، نه راستش من ندیدم همچین نرم افزاری که با انواع فونت های فارسی سازگاری داشته باشه. ــ سروش قادری نسب در 2 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

2

بستگی داره در کامپیوتر باشه یا گوشی که در هر دو زمسنه کلی برنامه هست البتهبرای گوشی معمولا نیاز به علم خاصی نداره و پیشنهاد میشه

جواب داده شده در hamed mehdi
21 امتیاز


خب ممنون میشیم اسم یکی دو تا از اون برنامه هایی که فکر میکنید خوب هستن رو ببرید ما هم نصب کنیم و استفاده کنیم. ــ ساناز رضایی در 2 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


1

پیشنهاد میکنم این ویدیو رو نگاه کنید:

جواب داده شده در ساناز رضایی
1240 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک