جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نمایندگی سرور ایمیل دهی میلر لایت


0
0
240

سلام دوستان من یه مشکل دارم اونم اینه وقتی میخوام مستقیم از خود میلر لایت سرویس بگیرم نمیشه حتی رایگانش رو میرم ثبت نام میکنم و یه کد تایید یا لینک تایید باید بفرسته به ایمیل سایتم ، ایمیل رو درست وارد میکنم ایمیل هم درست کار میکنه ولی هیچ ایمیلی از طرف میلر لایت برام نمیاد بعد میزنم که سایت ندارم و وصلش میکنم و بعد که ای پی آی رو توی سایتم میزنم و وصل میشه هیچ ایمیلی هم از سایتم ارسال نمیشه . هر چی تلاش کردم نتونستم مشکل رو حل کنم الان دنبال اینم ببینم جایی نمایندگی میلرلایت نداره بتونم ازشون سرویس ایمیل بگیرم؟ از سرویس ایمیل دهی دیگه ایی نمیخوام استفاده کنم چون ژان بقوسیان ( مدیر سایت مدیر سبز ) توی دوره دیجیتال مارکتینگش گفته از میلر لایت استفاده کنید که امکاناتش خیلی زیاده و میتونید برای ایمیل مارکتینگ استفاده کنید پس میخوام حتما میلرلایت باشه

تکنولوژی نرم-افزار
سوال شده در امیرحمزه باقری
18 امتیاز


ببینید اینکه چرا کانفیگی که کردید درست کار نمیکنه به خیلی عوامل بستگی داره. امکانش هست بفرمایید ایمیلی که وارد میکنید برای چه دامنه ای هست؟ جیمیل هست یا ایمیلی با دامنه سایت خودتون؟ ــ سعید مرادی در 10 ماه قبل

@سعید.مرادی ایمیل دامنه سایت خودم ــ امیرحمزه باقری در 10 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک