جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نمایندگی ثبت دامنه


0
0
661

سلام دوستان در رابطه با دریافت نمایندگی مستقیم ثبت دامنه سرویس دهنده های زیادی داریم مثل resellerclub , resello و... اما متاسفانه بخاطر تحریم هایی که وجود داره نمیتونیم از خدماتشون استفاده کنیم سرویس دهنده ای وجود داره که بتونیم نمایندگی بگیریم ازشون و مشکلی با ایران نداشته باشند؟ به پشتیبانی سایت resellerclub پیام دادم و در جواب گفتند که مشکلی وجود نداره اما باز هم فکر نمیکنم بشه اعتماد کرد

تکنولوژی خرید-اینترنتی
سوال شده در مجتبی دلشاد
275 امتیاز

1
ببینید اگه میفرماید که تماس گرفتید با پشتیبانیشون و گفتن که مشکلی وجود نداره، دلیل اینکه فکر میکنید که نمیشه اعتماد کرد رو متوجه نمیشم .. تمام سرویس دهنده هایی که اعطای نمایندگی میکنن، رشد خودشون رو توی رشد نمایندگی هاشون میبینن .. من جای شما بودم باهاشون وارد کار می شدم ــ سعید مرادی در 2 سال قبل

چون تجربه این مورد رو داشتم که یک شرکت متاسفانه هر کدوم از اپراتورهای پشتیبانیش در رابطه با یک سوال پاسخ هاشون متفاوت بوده. مجددا با پشتیبانی صحبت کردم که مطمئن شم اما اینبار گفتند که اگر داخل ایران هستید نمیتونیم اکانت بدیم بهتون...domainnameapi رو تازه دیدم یه شرکت ترکیه ای هستش که فکر میکنم خوب باشه حالا بازم باید بررسی کنم @سعید.مرادی ــ مجتبی دلشاد در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

یک سایت هست که دقیقا کارش همیه و نمایندگی فروش دامنه میده. شعارش هم اینه که دامنه بفروش و پول دربیار.

تا سه سالی پیش که با ایران هم سازگار بود و دستان من ازش اکانت reseller خریده بودن.

اسمش هست WHMCS .. سایتش رو اینجا میتونید ببینید. اینم بگم که فقط فروش دامین نیست، سرویس ایمیل زدن، سرویس های امنیتی و غیره رو هم میتونید بفروشید از طریق همین وب سایت.

جواب داده شده در سروش قادری نسب
788 امتیاز


این شرکت هم در امریکا قرار داره و امکان دریافت اکانت وجود نداره ــ مجتبی دلشاد در 2 سال قبل

شرکت گود-ددی چطور؟ من دامنه ای که برای سایت خودم دارم رو از اونجا خریدم و شنیدم که پنل فروش دامنه هم میده آدرس بدون عنوان ــ سروش قادری نسب در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری