جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

مشکل کارنکردن میکروفون


0
0
287

سلام من یه مانیتور قدیمی داشتم بعد اومدم یه تلوزیون آوردم و به جای مانیتور استفاده کردم ، صدای تلوزیون از اسپیکر های تلوزیون میاد ، میکروفونم توی برنامه های تست و ضبط صدا کار میکنه ولی توی کلاس های آنلاین کار نمیکنه اونم فقط زمانی که تلوزیون به عنوان مانیتور وصله

تکنولوژی نرم-افزار
سوال شده در امیرحمزه باقری
18 امتیاز


تلوزیون رو با چه پورتی متصل کردید به کامپیوترتون؟ HDMI یا VGA ؟ ــ سعید غلامی در 1 سال قبل

@سعید.غلامی hdmi ــ امیرحمزه باقری در 1 سال قبل
1
آها. خب اوکی. نرم افزاری که به عنوان کلاس آنلاین دارید ازش استفاده میکنید چیه؟ و اینکه آیا میکروفنتون رو توی سایر نرم افزار های شبیه سازی کلاس و جلسه (مثل اسکایپ، گوکل میت) تست کردید؟ اونجا هم میکروفن کار نمیکنه؟ ــ ساناز رضایی در 1 سال قبل

@ساناز.رضایی ادوب کانکت هست بله توی نرم افزار های دیگه هم که آنلاین هستن این مشکل هست ــ امیرحمزه باقری در 1 سال قبل

اتفاقا منم خیلی وقت پیشا نیاز شد که با ادوبی کانکت در یک جلسه شرکت کنم و دقیقا با مشابه این مشکل مواجه بودم و بعد از کلی دستکاری کردن تنظیمات میکروفن توی کنترل پنل بالاخره مشکل حل شد. پیشنهادم اینه که اول با یک میکروفن دیگه ای تست کنید ببینید اگه همواره مشکل پابرجاست که بریم سراغ بررسی کردن تنظیمات سیستم عاملتون برای ورودی میکروفن. ــ ساناز رضایی در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک