جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

علت طولانی بودن چرخه شست و شوی دستگاه ماشین ظرفشویی چیه؟


0
0
199

ماشین ظرفشوییم بیشتر از تایمی که مشخص میکنم، کار میکنه،دلیلش چی میتونه باشه؟ماشین ظرفشوییم سامسونگه

تکنولوژی تعمیرات
سوال شده در لیلا مرشدی
1 امتیاز

2
همچین مواقع معمولا تعمیرکارها 2 چیز رو چک میکنن. یکی موتور تایمر هست (همونطور که میدونید، تمام فرایند شستشو مبتنی بر یک تایمر اتفاق میوفته، یعنی زمان رو از شما میگیره و تقسیم وظایف رو برای بخش های مختلف مثل گرم کردن آب، سشتشو، خشک کردن و .. انجام میده)، حالا اگه به هردلیلی این موتور تایمر درست کار نکنه توی تمام پروسه زمانبندی اختلال ایجاد میشه و همه چیز سر جای خودش اتفاق نمیوفته .. ــ سعید غلامی در 9 ماه قبل
1
موردی دوم هم که باید چک بشه، هیتر ماشین ظرفشویی هست. این به این معنی هست که بسته به اینکه دمای آبی که از شیر وارد میشه به درون ماشین ظرفشویی، یک تایمی نیاز هست تا این آب به دمای مورد انتظار و تعیین شده برسه. چون گاهی وقتا این آب خیلی سرده، و اگه هیتر ماشین ظرفشویی خیلی قوی نباشه معمولا از حد معمول بیشتر طول میکشه تا آب به دمای مد نظر برسه و به همین دلیل از زمانبندی مورد انتظار و تخمین زده شده بیشتر طول میکشه. ــ سعید غلامی در 9 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

-1

خب بخاطر خراب بودن تایمرشه ،من با یه سایتی اشنا شدم اونجا دلایلشو نوشته میتونین کامل بخونین دیبا پشتیبان

جواب داده شده در سعید کریمی
1 امتیاز


این پاسخ خوبی نیست. بجای لینک دادن پرسنده ی سوال به جاهای مختلف، اگه جوابی دارید باید همینجا بنویسید. ــ مریم نادري در 9 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک