جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

علت عدم اومدن صدای هشدار در یخچال ساید دوو چیه؟


1
0
266

چرا وقتی در یخچالم زیاد باز موندنی صدای هشدار نداره؟ما

تکنولوژی تعمیرات
سوال شده در سمیه لطفی
6 امتیاز


لطفا مدل و برند یخچالتون رو بفرمایید تا دوستان بهتر بتونن مدل مدیریت کردن آلارم یخچالتون رو با دستورالعمل دقیق تری براتون توضیح بدن. من یخچالم سامسونگ هست و دقیقا یک آیتم داره برای همین موضوع که on و off میشه برای آلارم دادن زمانی که درب یخچال بیش از 30 ثانیه باز میمونه. ــ باران عزیزالسادات در 9 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

1

سلام شاید بخاطر اینکه تنظیمات الارمش فعال نیس،حالا یک مرکز تعمیرات هست تو تهران به ما خدمات دادن راضی بودم سایتشونم دارم میتونم واستون اینجا بزارم شمام استفاده کنین دیبا پشتیبان

جواب داده شده در محمد خسروی
11 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

به طور کلی، تقریبا تمام یخچال های جدید (تولید 10 سال اخیر) این قابلیت رو دارن که زمانی که دربشون باز میمونه هشدار میدن.

حالا 2 مدل یخچال داریم، یک سریاشون منوی تنظیمات دارن یک سری هاشون هم با یک دکمه این موضوع رو مدیریت و کنترل میکنن. شما باید ببینید که یخچالتون چه مدل و برندی هست و متناسب با همون توی کاتالوگش رو چک بکنید که چطوری میشه این قابلیت رو فعال یا غیر فعال کرد. تا اونجایی که من میدونم، یخچال هایی که از مدل اول هستن و منوی تنظیمات دارن، کلا سه حالت هستن:

  1. حالت اول:

توضیح تصویر

  1. حالت دوم:

توضیح تصویر

  1. حالت سوم:

توضیح تصویر

یخچال شما هم به احتمال خیلی زیاد یکی از این سه حالت هست. لطفا با دقت چک کنید و سعی کنید منوی تنظیمات یخچالتون رو با یکی از سه حالت بالا تطبیق بدید و امیدوارم که به دردتون بخوره.

جواب داده شده در باران عزیزالسادات

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک