جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

فرق دو تا کلمه perfect و excellent چیه؟


0
0
233

دو تا کلمه perfect و excellent هر دو تو فارسی عالی ترجمه میشه. اما خواب دو تا کلمه جدا هستن بنابراین باید دو تا معادل متفاوت هم داشته باشن. بهترین معادلا براشون چیه؟

زبان شناسی انگلیسی
سوال شده در پوریا  کوه زارع
35.9k امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

طبق چیزی که توی گوگل سرچ کردم:

Excellence is an attempt to perform a task in the best possible way, whereas perfection is the definitive one hundred percent right way of doing anything.

که یعنی excellent به معنی اینه که تلاش بشه یه چیزی به بهترین حالت ممکنش انجام بشه، ولی perfect به معنای 100% درست بودن یک چیزی هست.

جواب داده شده در هانیه پورزنگنه
1112 امتیاز

1
دقیقا. به عبارتی excellent به معنی عالی هست و زمانی استفاده میشه که کاری به بهترین نحو انجام بشه. اما این بهترین نحو میتونه هنوز هم یه چیز کامل نباشه. ولی از طرف دیگه perfect معنی تمام و کمال میده به عبارتی و وقتی استفاده میشه که کاری هم به بهترین نحو انجام شده و هم تمام و کمال، یعنی از هر دو جهت، هم عالی بودن و هم کامل بودن، تونسته نیاز رو برطرف کنه. خیلی ممنون بابت توجهتون و تبریک میگم به خاطر دانش زبانیتون. ــ پوریا کوه زارع در 6 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری