جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

ترجمه فارسی به انگلیسی ((رابرت کیوساکی: بازنده نباشید و از سیستم پولی جعلی خارج شوید))


8
0
106

این متن کوتاه رو ممنون میشم برام ترجمه کنید:

رابرت کیوساکی: بازنده نباشید و از سیستم پولی جعلی خارج شوید

رابرت کیوساکی، نویسنده تحسین شده «پدر پولدار، پدر فقیر»، از دنبال‌کننده‌های خود خواسته است که سیستم های پولی سنتی را کنار بگذارند و در دارایی‌های جایگزین مانند طلا، نقره و بیت کوین سرمایه‌گذاری کنند. کیوساکی در ایکس نوشت: «بازنده نباشید. از سیستم پولی جعلی خارج شوید. همین حالا وارد طلا، نقره، بیت کوین شوید، قبل از اینکه خیلی دیر شود.»

قیمت طلا اخیراً به نقطه عطف قابل توجهی دست یافت و از آستانه ۲۰۰۰ دلار عبور کرد. این افزایش به دلیل ترکیبی از عوامل از جمله کاهش ارزش دلار آمریکا و انتظارات سرمایه گذاران مبنی بر اینکه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو به پایان خود رسیده است، اتفاق افتاد.

زبان شناسی اخبار-بین-الملل انگلیسی ترجمه فارسی قیمت-دلار
سوال شده در نسرین کرمانی
546 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

8
Robert Kiyosaki "Don't be a loser. Get out of FAKE money system."
Robert Kiyosaki, the admired author of "Rich Dad, Poor Dad", has asked his followers to abandon the traditional monetary systems and invest in the alternative assets such as gold, silver, and Bitcoin. Kiyosaki wrote in X "Don't be a loser. Get out of FAKE money system. Get into gold, silver, Bitcoin now… Before it's too late".
The price of gold has recently reached a significant milestone and went past the $2000 threshold. This increase increase happened due to a combination of factors including the decrease in dollar's value and the investors' expectations that the Federal Reserve's interest rate hikes have reached their end.
جواب داده شده در Sina Abdollahi
15.2k امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری