جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

رابطه با دوست پسر


-1
1
75704

من ٢ ساله با همكلاسيم دوست شدم و خيلي صميمي شديم الان به جايي رسيديم كه ازم رابطه جنسي ميخواد و منم بدم نمياد و تازه قول ازدواج هم داديم ميخواستم بدونم توي اين دورزمونه رابطه جنسي با دوست پسر تاييد شدس من خيلي دوستش دارم و بهش اطمينان كامل دارم و ميدونم كه ول نميكنه بره و منو خيلي دوست داره ولي نميخوام كار اشتباهي كنم و پيشنهاد شما چيه ميشه ؟؟؟؟؟

پزشکی روابط-زناشویی
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

9 جواب

4

دوست عزیز؛ خوشحالم که قبل از انجام همچین عملی به فکر فرو رفتید و دارید در موردش می پرسید. خب طبیعتا هر فردی با حداقل شناختی که از عرف و فرهنگ ایران داره خیلی صریح و قاطعانه می دونه که پاسخ به سوال شما خیر هستش. چرا که این کار نه بلحاظ فرهنگی، نه بلحاظ علمی و نه به لحاظ تجربی پذیرفته نیست.

در حال حاضر شما و اون فردی که به عنوان دوست پسرتون شما ازش یاد میکنید، هیچگونه تعهدی به همدیگر ندارید و این حکم می کنه که هیچگونه ارتباطی خارج از این تعهد هم نداشته باشید. شاید اگه به تجربه هم بخوایم روی بیاریم و ازش استفاده کنیم، باید گفت چه بسا روابط خیلی صمیمی در انتها به جدایی رسیدن و این گونه تصمیمات بجز پشیمانی چیزی بجا نمی ماند. من قویاٌ توصیه می کنم که ممانعت بکنید از پیشنهاد دوست پسرتون و به هیچ عنوان تن به انجام همچین کاری ندید. بنده و تمامی دیگر روانشناسانی که در حوزه خانواده و روابط مشاوره میدیم حتی روابطی که با عدم آگاهی خانواده همراه هست را نیز قدغن اعلام می کنیم.

این رو هم باید یادآور بشم که این جور روابط علاوه بر بار منفی که از نظر روحی به انسان تحمیل می کنه (چرا که شما در ناخودآگاهتون میدونید که دارید کار اشتباهی انجام میدی)، احتمال بوجود آمدن مشکلات پزشکی نیز در آینده رو هم داره اگه با دانش کافی این کار انجام نشه.

جواب داده شده در محدثه حامدی نسب
1266 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

سلام تعبیر «اين دورزمونه رابطه جنسي با دوست پسر تاييد شدس» جالب بود !! چرا که 1400 سال پیش قبل از نزول قران تو اون دورزمونه هم مردم این کار ها رو میکردند و تایید شده بود اما با ظهور اسلام از پیروان این دین خواسته شد که دست از این عمل ناپسند بردارند اگر مسلمون هستید و قرآن به عنوان اولین منبع دینی شماست باید گفت قرآن به عنوان کتابی که تاریخ انقضاء ندارد چون که زبان آن زبان فطرت انسان است و فطرت انسان قابل تغییر نیست در ایات 25 نساء و 5 مائده از ما خواسته که «نه زناكار و نه دوست‏گيران پنهانى از جنس مخالف»باشیم اگر دین دیگه دارید و یا اصلا هیچ دینی اختیار نکردید که ...

جواب داده شده در ali yahyaee
21 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

بدون کم ترین شک و تردیدی اگر قبل از عقد روابط جنسی داشتید اون پسر در نجابت شما شک میکنه و بسرعت رهاتون میکنه و حق هم داره . هر پسر ایرانی اینکار را میکند . اگر خودت دوست داری و کاری به ازدواج نداری خوب این یه مساله دیگس که اونهم برای یک دختر باکره چندان جالب نیست بهتره هر چه زودتر عقد کنید با مهریه مناسب و نسبتا بالا . دور وزمونه خوبی نیست

جواب داده شده در انوش صفا
66 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

وااای نکن این کارو به نظر من

یکی از دوستای منم مثل شما بود، دوست پسرش ازش رابطه میخواست بعد کم کم دید تو رابطه اصلا رفتار طبیعی نداره

انتظاراتی که از دوستم داشت خیلی عجیب غریب بود شبیه بیمارای فتیشی بود

خلاصه کسی که نمیتونه خودشو کنترل کنه تا ازدواج کنه حتما مشکل روانی داره و انواع و اقسام مدل ها رو روت پیاده میکنه

به نظر من بگو به خانوادش بگه بیان بعد هرکاری دوست داشتید بکنید

جواب داده شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

راستش رو اگر بخوام بگم، منم مشابه شرایط شما رو قبلا تجربه کردم. وارد رابطه ای بودم که دوست پسرم مادام ازم رابطه جنسی میخواست. هر کاری هم برای انجامش میکرد. از مهیا کردن خونه ی خالی تا ماشین و هر چیزی خلاصه.

از طرفی خب توی سنی که ما داریم، این کشش جنسی از سمت هم دختر و هم پسر به طور طبیعی وجود داره. حالا چون دخترا یکی از پارامترهای به ارگاسم رسیدنشون آرامش خاطر و اطمینان از وضعیت هست، یک مقداری کمتر از پسرها آتیششون برای روابط جنسی با دوست پسرشون تنده. ولی خب نیازش رو به صورت کلی نمیشه انکار کرد.

شما توی سوالتون گفتید شما رو خیلی دوست داره. اینو از کجا مطمینید؟ دوست پسر من هم همینو میگفت. خیلی هم جدی و قاطعانه میگفت و من همیشه از این صحبتش لذت میبردم. ولی وقتی بهم نزدیک تر شدیم رفته رفته سردتر شد. یک چیز طبیعی که بین ما آدما هست اینه که وقتی چیزی رو بدست میاریم نسبت بهش سرد میشیم. پس اولین کاری که باید بکنید اینه که ببینید که آیا دوست پسرتون عاشقتونه واقعا یا نه. یعنی اگه شما رو بدست بیاره نسبت بهتون کم کم بی تفاوت میشه یا نه واقعا دوستتون داره. اینو چطوری میشه فهمید؟ میشه ازش بخواید که رابطتون رو یکم جدی تر کنید. مثلا به مادرش بگه که با مادرتون تماس بگیره. اگه این اتفاق افتاد، میشه برداشت کرد که به احتمال قوی ایشون شما رو واقعا دوست داره و برای ازدواج شما رو در نظر گرفته. در اون صورت من ارتباطات جنسی محافظت شده رو (به اندازه صحبت های تحریک کننده، یا حتی بوسه و نهایتا لمس آلت ها و در بیشترین حالت سکس مقعدی) رو تا حدی اوکی میدونم.

البته اینم بگم که فرهنگ خانواده ها هم خب شرطه. باید ببینید توی فرهنگ خانوادگی شما و ایشون روابط دوست پسر و دوست دختر ها چطوریه. ولی در کل اگه روابط جدی تر بشه و با آگاهی خانواده ها باشه، من از روانشناس پرسیدم و گفتن میشه حتی قبل از ازدواج هم سکس داشت. مشکلی نداره از این نظر.

اینم بگم چون دختر هستید، خیلی مهمه که همه چیزتون رو یهویی به دوست پسرتون ندید. سعی کنید حریصش کنید در بدست آوردن شما. اینطوری به خودتون و بدنتون ارزش میدید و اون هم به عنوان یک پسر لذت بیشتری میبره.

جواب داده شده در هانیه پورزنگنه
1027 امتیاز


آهان مرسی، اتفاقا هانیه جون من اینو امتحان کردم تازه خاستگاریم هم اومدن منم بهش قولش رو دادم :))) ــ ناشناس در 4 سال قبل

خواهش می کنم عزیزم. خوشحالم که همه چیز داره براتون خوب پیش میره امیدوارم که خوشبخت بشید ــ هانیه پورزنگنه در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


-1

تایید شدس برو تو کارش :))

جواب داده شده در sadra salman
102 امتیاز


مسخره ميكنيد؟؟ ــ ناشناس در 4 سال قبل

شما شغلتون چيه؟! روانشناسيد؟ ــ ناشناس در 4 سال قبل

روانشناس نمیخاد تجربه حرف اولو میزنه ــ sadra salman در 4 سال قبل

واقعي ميگيد ؟ شما تجربشو داشتيد ؟ الان زندگي موفقي داريد با همسرتون ؟؟؟ ــ ناشناس در 4 سال قبل

بله منم موافقم برو تو كارش تاكيد هم ميكنم كه تعلل نكن در امر خير حاجت هيچ استخاره نيست،،،،، ــ سعید مرادی در 4 سال قبل

لطفا از مشاوره دادن بدون آگاهی و صرفا جهت خنده خودداری کنید. چراکه همین مشاوره دادن ها گاها مسیر زندگی یک فرد رو تغییر میده. برای این سوال در هیچ صورتی (حتی فرهنگ غرب) پیشنهاد شما را تایید نمی کنند. ــ محدثه حامدی نسب در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


-1

سلام من ۱۵سالمه و دوست پسرم ۲۱سالشه اون خیلی رابطه رو دوست داره اما من همیشه بهش نه میگفتم ولی اون بار دیگه حالش بد بود ویه لاپایی بهش دادم الان خیلی پرروشده و میخواد خونه اوکی کنه خیلی هم همو دوست داریم به نظرتون چیکار کنم نمیتونممم نبینمش 😪

جواب داده شده در دنیا امامی
1 امتیاز


لطفا سوالتون رو در قالب یک سوال جدید درج کنید. ــ ناشناس در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


-2
جواب داده شده در sara sameti
25 امتیاز


این چیه؟ جوابتون لینکه ؟ ــ ناشناس در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


1

طی سال ها مشاوره، بررسی بسیاری از مردان و زنان و تحلیل زندگی افراد، متوجه 9 عامل مهم در رنجش، دل شکستگی و يأس عشقی در ابتدای رابطه دوستی و ازدواج شده ایم.

اشتباهات رابطه دوستی

اگر در آغاز یک رابطه ازدواج هستید و با فردی آشنا شده اید و یا قصد آشنایی برای ازدواج دارید این نه اشتباه رایج را مورد توجه قرار داده و سپس به ارزیابی های بعدی بپردازید.

سوالات مناسب و کافی نمی پرسید. مشکلاتی که از طرف مقابل می بینید را نادیده می گیرید. مرتکب سازش های عاطفی زود هنگام می شوید. از خانواده و دوستانتان کناره گیری می کنید. تسلیم کوری جنسی می شوید. مادیات چشم هایتان را رو به حقیقت می بندد. تعهد به ازدواج را بر تفاهم مقدم می دانید. شخصیت خود را نمی شناسید. پیش از ازدواج از مشاور کمک نمی گیرید. برگرفته از اشتباه رایج در آغاز رابطه دوستی یا ازدواج

جواب داده شده در سارا نظری مقدم
104 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری


کپی