جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

نحوه کسب درامد از پاپ اپ


-1
0
347

با سلام‌ منظور از پاپ آپ چیست ؟ چه جوری میشه باهاش کسب درامد کرد ؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در ناشناس
N امتیاز


منظورت از پاپ آپ چیه؟ یک لینکی، عکسی چیزی تو سوالت بزار که بدونیم در مورد چی داری صحبت می کنی. توی برنامه نویسی پاپ آپ به یک چیزی میگن که وقتی روی یک دکمه کلیک می کنی باز میشه و توش یک اکشنی اتفاق میوفته و هیچجوره نمیشه ربطش داد به کسب درآمد. ــ سعید مرادی در 4 سال قبل

"چه جوری میشه باهاش کسب درامد کرد ؟" دارید در مورد یک صنعت صحبت می کنید؟ من چیزی نشنیدم در این باره اگه بخوام راستشو بکم. ــ سروش قادری نسب در 4 سال قبل

تا اونجایی که من متوجه شدم منظور از «پاپ آپ» در اینجا «سیستمی هست که به ازای تعداد بازدیدکننده وبلاگتان پول دریافت می کنید». و راستش ایده ای ندارم که چطوری میشه ازش کسب درآمد کرد. شاید یه چیزی باشه که روزانه اگه به چند تا سایت سر بزنی و چندتا صفحه از اون وب سایت ها رو باز کنی (بازدید کنی) و فلان مدت هم توی اون صفحات بمونی یه وجهی در ازاش بهت پرداخت بشه .. نمیدونم! ــ سجاد شفی زاده در 4 سال قبل
1
بله منظورم همینه ــ ناشناس در 4 سال قبل

ببینید لام تا کام یک بستر پرسش و پاسخ تخصصی هست که سوالات کلی، بدون منبع، بدون سرچ قبلی توسط سوال کننده و بدون توضیح و ذکر جزئیات، در لام تا کام به پاسخ نمیرسن؛ (عموما بسته میشن). برای دریافت سوال و باز شدنش، سوالتون رو ویرایش کنید و توضیحات کافی با ذکر جزئیات رو هم ضمیمه سوالتون کنید. ــ سجاد شفی زاده در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

مسدود - این سوال توسط سجاد شفی زاده به علت «محتوای نامفهوم» در 4 سال قبل بسته شده است، حمایت از آن و همچنین درج پاسخ جدید برای این سوال امکان پذیر نمی باشد. گزارش بسته شدن سوال بدون دلیل موجه و درخواست بررسی توسط مدیر

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک