جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

خرید کتاب های برنامه نویسی چاپی


0
0
901

سلام من توی روستا زندگی میکنم و دسترسی به کتاب های برنامه نویسی ندارم ، کتاب های کتابخونه هم اکثرا خیلی قدیمی هستن و بدرد نمیخورن ، میخواستم ببینم از کجا میتونم کتاب های آموزش برنامه نویسی فارسی جامع و جدید چاپی رو خریداری کنم؟ آیا به صورت اینترنتی میشه ؟ کتاب اگر انگلیسی زبان هم باشه مشکلی نیست ولی حتما چاپی باشه

ممنون

تکنولوژی جاوا-اسکریپت
سوال شده در حذف شده 25
282 امتیاز


جسارتا می تونم بپرسم چرا این همه اصرار دارید که کتاب چاپی باشه؟ در حال حاضر بدست آوردن یک کتاب الکترونیکی e-book به مراتب خیلی ساده تر و ارزان تر از یک کتاب چاپی هستش. مخصوصا برای کسی مثل شما که در یک شهرستان کوچیکتر با امکانات کمتر زندگی می کنه و شاید توان سفر به تهران (خیابا انقلاب) رو نداشته باشه. اگه دغدغتون رو برای کتاب چاپی خواستن بگید شاید بهتر بتونیم کمکتون کنیم. ــ هانیه پورزنگنه در 3 سال قبل

@هانیه.پورزنگنه دلیلش جرا برای شما مهمه؟ نیاز دارم خب ــ حذف شده 25 در 3 سال قبل
1
بله سایت های زیادی وجود دارند که امکان خرید آنلاین کتاب های چاپی رو به شما میدن. نمونه بارزشون هم که دیجی کالا هستش. ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

دلیلش خب خیلی برام اهمیتی نداره. فقط خواستم اگه با کتاب های الکترونیکی e-bookها هم اوکی هستید براتون اسم یک کانال تلگرامی رو بفرستم که کلی کتاب الکترونیکی داره و هر روز هم میزاره. ولی اینطور که مشخصه شما فقط کتاب چاپی لازم دارید و راستش در این مورد بجز خیابان انقلاب در تهران ایده ی دیگه ای ندارم ببخشید. ــ هانیه پورزنگنه در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

مسدود - این سوال توسط سجاد شفی زاده به علت «محتوای حوزه نامشخص» در 3 سال قبل بسته شده است، حمایت از آن و همچنین درج پاسخ جدید برای این سوال امکان پذیر نمی باشد. گزارش بسته شدن سوال بدون دلیل موجه و درخواست بررسی توسط مدیر

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک