جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

حکم شرعی بازی های گروهی دخترها و پسرهای فامیل ولی نامحرم باهم چیست؟


1
0
960

در دورهمی های خانوادگی یا گردش ها و مسافرتهای دسته جمعی پیش می آید که جهت تفریح و سرگرمی و یا ورزش، دخترها و پسرهای فامیل و یا دوستان و آشنایان باهم، تیم هایی را راه اندازی می کنند، و بازی هایی مثل والیبال یا بسکتبال یا فوتبال یا وسطی یا طناب کشی یا پانتومیم را انجام می دهند. که گاها در خلال آن بازی ها، دختران جوان در جمع پسران می خندند و یا برعکس. حال آنکه سوال این است که حکم شرعی و دینی شرکت در این بازی ها چیست؟ ؟؟؟؟؟؟؟ با احتساب این نکته که اگر در آن بازی ها به عنوان فردی مذهبی ، به دلیل شبهه شرکت نکنیم، دیدگاه اطرافیان به دین، نگاهی متعصبانه خواهد بود. و حتی گاهی برخی به این نکته هم اشاره می کنند. نظر مقام معظم رهبری در این باره چیست؟

دینی دین
سوال شده در ناشناس
N امتیاز


سلام.تشکر از پاسخگویی جامع شما. اما کدام فایل صوتی منظور شماست؟ اینجا برای بنده قابل مشاهده نیست. ــ ناشناس در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

به دلیل اینکه توضیحات زیاد بود صوت ضبط کرده ام را گوش کنید...

ویرایش شده در 2 سال قبل سجاد شفی زاده <m>★</m>
11k امتیاز
جواب داده شده در هادی منتظرالقائم


سلام.تشکر از پاسخگویی جامع شما. اما کدام فایل صوتی منظور شماست؟ اینجا برای بنده قابل مشاهده نیست. ــ ناشناس در 3 سال قبل

سلام.فایل صوتی عالی بود.بینهایت سپاس. ــ ناشناس در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک