جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

مراحل یادگیری زبان در آزمون تافل


2
0
576

سلام به همه دوستان عزیز

اگر کسی بخواد آزمون تافل شرکت کنه نیاز داره تا چه مواردی رو مطالعه کنه .

لطفا دوستانی که آشنایی دارن بگن که چه جوری و چه مطالبی رو باید خوند و یک سری منبع مطالعاتی خوب هم معرفی کنند . ممنون

زبان شناسی انگلیسی
سوال شده در امیرحمزه باقری
441 امتیاز

1
ببینید آزمون های بین المللی مثل تافل یا آیلتس طراحی شدن برای اینکه چهار وجه مهارتی شما را در خواندن، شنیدن، گفتن و نگارش، در مدت حدودا ۴ ساعت بیازمایند. یک موضوع مشخص یا حوزه ی از پیش تعیین شده ای برای این آزمون وجود نداره. یک سری بسته های آموزشی توی کتابخونه ها به فروش میرسه، همینطور یک سری اپلیکیشن هم برای موبایل وجود داره که همشون مبتنی بر آزمون های سال های گذشته جمع آوری شدن و هیچکدومشون این تضمین رو به شما نمیده که اگه بتونید توی اون مطالب قوی بشید بیانگر کسب نمره بالای شما در آزمون میشه. ــ هانیه پورزنگنه در 4 سال قبل
1
نه من میخوام واقعا از طریق تسلط توی این آزمون موفق بشم باید چی بخونم؟ ــ امیرحمزه باقری در 4 سال قبل
1
در آزمون تافل، کسایی موفق تر هستن که به nativeها شبیه تر باشن. یعنی هر چقدر مشابه کسی باشی که زبان مادریش انگلیسی است، شانس اینکه نمره بهتری بگیری برات بیشتره. من پسر عموم نمره خیلی خوبی توی آزمون تافل گرفت و خودش میگفت که بیشترش به این خاطر بوده که فیلم انگلیسی میدیده، اول با زیرنویس فارسی، بعد با زیرنویسی انگلیسی، بعد بدون زیرنویس و خلاصه با اینکه کلاس زبان هم میرفت، ولی معتقد بود که این فیلم دیدنه خیلی بیشتر براش تاثیر داشته و برای تسلطش به زبان کمکش کرده. ــ سعید غلامی در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک