جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه از دریافت ایمیل تبلیغاتی جلوگیری کنیم


0
0
614

سلام.دوستان راهی هست که یه سری ایمیل رو فیلتر کنم دیگ برام ایمیل نیاد.spam این چیزا هم امتحان کردم ولی بازم ایمیل برام لرسال میشه

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در حسین سیفی
233 امتیاز


میشه لطفا یک مقدار دقیق تر بفرمایید که منظورتو از ایمیل دقیقا چی هستش؟ به عبارت بهتر، سوال من این هستش که ایمیل شما با چه دامنه ای هست؟ یعنی بعد از @ چی هست؟ gmail.com؟ yahoo.com؟ domain.tld ؟ ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

سلام اگر منظورتون ایمیل یاهو هست. آیا از طریق تنظیمات تا به حال اون آدرس رو بلاک کردید؟ وا ینکه اگر این روش رو انجام دادید آیا باز هم مشکل پابرجا بوده؟ ــ سارینا عمادی در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

برای جیمیل میدونم ولی برای ایمیل میزنم بازم میاد

جواب داده شده در حسین سیفی
233 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


1

با سلام وقتتون بخیر ، میتونید از بخش تنظیمات سرویس دهی ایمیل ، اون ایمیل هایی که میخواین براتون ارسال نشه رو بلاک کنید ، مثلا در جیمیل میتوانید ایمیلی که براتون ارسال شده در قسمت بالا سه نقطه رو بزنید اون ایمیل رو بلاک کنید تا براتون ارسال نشه

جواب داده شده در Ali Fayzi
78 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک