جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه از تاثیر استرس بر روی معده جلوگیری کنیم؟


1
0
765

اساتید گرامی بنده متاسفانه وقتی دچار استرس میشم (که کلا آدم استرسی هستم و زیاد دچار استرس هستم) و خلاصه این استرسه میزنه به معدم و حسابی معدم میسوزه . آیا طبیعیه؟ و چی کار کنم که این اتفاق نیوفته؟ حاضرم پام درد بگیره سرم درد بگیره ولی اون درد معده سراغم نیاد وحشتناکه؟

و کلا روش های مقابله با استرس چیه؟ چی کار کنم که کوچکترین چیز باعث استرس من نشه؟ بخدا گاهی اوقات دستام میلرزه حتی سر کوچیکترین مسائل.

پزشکی استرس
سوال شده در ناشناس
N امتیاز


دوست منم همین مشکل رو داشت و با مصرف قرص های آرامش بخش تا حد زیادی این مشکلش حل شده. همچنین زمان غذا خوردن و فاصله اون با خوابیدن خیلی مهمه برای این مورد. حداقل 1 ساعت باید فاصله باشه بین زمان غذا خوردن و خوابیدن شما. ــ هانیه پورزنگنه در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

1

شما چون اینقدر اضطراب داری بهتره زیر نظر پزشک قرص پروپرانولول مصرف کنید تا کاهش پیدا کنه. و اینکه راه های واسه مقابله با اضطراب هست که توصیه میکنم پیش روانشناس برین. و یا اینکه زمانی که خیلی موضوعی باعث استرستون میشه خودتونو مشغول به کاری کنید که معمولا انجام نمیدید مثل تمیز کردن دکمه های کنترل با گوش پاک کن

جواب داده شده در غزال رحمانی فر
221 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک