جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

چگونه از علاقه طرف مقابل مطلع شویم؟


1
0
699

سلام دختری هستم که جایی مشغول به کار هستم کارم و دوست دارم نزدیک یک ماه میشه که وارد این کار شدم.

اوایل حواسم به کارم بود به هیچ چیزی توجه نمیکردم جز کارم سرم تو کار خودم بود فقط در حد سلام و خداحافظی بود حرف زدنم با کارمندا بعد از گذشت سه هفته متوجه شدم یک آقایی بیش از حدداره بهم توجه میکنه از اونجا تازه شروع شد از فرداش همش حواسم به اون بود که چیکار میکنه و کجا میره حواسش به منه یا من اشتباه میکنم بعد من همش عمدا میرفتم جایی که توی چشم نباشم ولی اون هر جور شده دنبالم میگشت تا پیدام کنه یا اگه پیدام نمیکرد با صدای بلند فامیلی من و صدا میکرد تا من پیدام بشه

باهام میگه، میخنده،شوخی میکنه ،حتی چشمک میزنه بهم، وقتی که فهمید دقیق من صبح ساعت چند میام اونم هم زمان با من میاد صبح همش پایین انگار منتظره کسی هست تا وقتی من میرم داخل اونم میاد داخل روبه روی سرکارم پارک داره همش اونجا منتظره (ذهنم و درگیر کرده که منتظره منه یعنی )همش هم بهم میگه زیاد کار نکن خودتو خسته نکن هر جای که من میرم اونم پشت من میاد از موقعی که فهمید من متوجه رفتاراش شدم کم حرف میزنه باهام میاد پیشم شوخی میکنه اما کم مثل اول نیست فهمید که من متوجه رفتاراش شدم حتی چند بار که حواسم به کارم بود یه لحظه که سرم و برگردوندم دیدم داره نگام میکنه این دفعه پنجمه یا هر موقع چیزی میاره به کارمندا میده تو همون داخل جعبه اش بهشون میده ولی به من میخواد بده با دست خودش به من میده این کاراش باعث شده که علاقه پیدا کنم بهش میدونی چیه من نسبت بهش یه حسی گرفتم وقتی که بهم نزدیک میشه یه حسی میگیرم تمام بدنم گرم میشه احساس آرامش میکنم کنارش حس میکنم بهش علاقه پیدا کردم یا وقتی نگام میکنه یه آرامشی تو چشماشه همش دوس داره باهام حرف بزنه ، یا کاری کنه که برم پیشش چهارتا آقای دیگه هم هستن که باهاش صمیمی هستن

دیروز من گفته بودم که نمیرم یه کاری برام پیش اومده بود ولی انقد که بهش عادت کردم نمیتونستم جلوی خودم و بگیرم و به هر سختی رفتم وقتی رفتم دیدم نیست بعد از نیم ساعت دوستش بهش زنگ زد که بیا اومد با این که مرخصی بود من خیلی به رفتاراشون شک کردم😞 نمیدونم از دوست داشتنه یا چیز دیگه یه بار دوستش بهش گفت از خانومت چخبر اونم گفت خانمم کجا بود یعنی ممکنه که زن داشته باشه؟یا شاید مطلقه باشه یعنی زن داره جلوی من اینطوری گفت!والا من هنگ کردم از کجا باید بفهمم که زن داره؟؟؟ حلقه که نمیزاره ، هر روز یه تیپ میزنه ،اگه هم متاهل باشه خب تماس های باید داشته باشه با خانواده اش یا ساعت ورود وخروجش اونایی که متاهل هستن صبح دیر میان ظهر زود میرن ولی این صبح زود میاد و ظهر دیر میره 😔

چیکار کنم من وابسته شدم بهش فقط میخوام بدونم متاهله یا مجرد اصلا از کجا بفهمم اونم به من علاقه داره یانه؟ من چطور باهاش رفتار کنم؟ لطفا کمکم کنین🙏😔

پزشکی دوست-پسر دوست-دختر روابط-زناشویی روانشناسی
سوال شده در ناشناس
N امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

2

ببینید پسرها وقتی از کسی خوششون بیاد سعی میکنن رفتارهایی داشته باشن که طرف مقابلشون رو به خودشون جذب بکنن. وقتی احساس کردن که طرف مقابل رو جذب کردن تا حدی بی میل میشن و با این روش منتظر هستن که طرف مقابل پا پیش بزاره.

توی مورد شما هم خیلی خوب و حرفه ای این کار رو انجام دادن و ظاهرا شما هم وارد بازیش شدید. وقتی میگید شما رو میخندونه، شما چه رفتاری داشتید؟ احتمالا رفتاری داشتید که بهش اجازه دادید پیش بره .. باید رفتاری میکردید که حد و مرز خودشون رو بدونن اطرافیانتون.

من نمیدونم ایشون متاهل هست یا خیر و با حلقه و این جور چیزها همیشه تاهل و تجرد افراد رو تشخیص داد. پیشنهاد من اینه که خیلی خشک و منطقی رفتار بکنید باهاشون و بهشون اجازه ندید وارد دنیای شما و حریم شخصی شما بشن. اگر خواستن چیزی برای شما بردارن و بهتون تعارف کنن شما بگید من خودم برمیدارم ممنون.

پس سعی کنید فاصلتون رو باهاشون حفظ کنید. اگر قصد خیری داشته باشن با این روش نمیشه بهتون ابراز علاقه بکنن و خودشون باید تشخیص بدن که از روش های درستی (خانواده) وارد بشن.

برای اطلاعات بیشتر و کاملتر لطفا به فایل های صوتی زیر گوش کنید:

ویرایش شده در 1 سال قبل
جواب داده شده در محدثه حامدی نسب
1226 امتیاز


مرسی ولی گفتید اگه قصدشون خیره باید یک جور دیگه ای ابراز کنن خب شاید نمیدونن شاید باید باهاشون صحبت کنم بگم اینو بهشون که اگه قصدتون خیره رسمی اقدام کنید که من بتونم همراهیتون کنم خوبه این روش که بهشون بگم اگه میخواید رسمی اقدام کنید؟ ــ ناشناس در 2 سال قبل

یک فرد عاقل و بالغ خودش به خوبی متوجه این مهم هست. لازم نیست که شما این موضوع را برای ایشان تشریح کنید. صرفا تمام کار شما باید جدی برخورد کردن با ایشان باشد و ارزش و حریم خودتون رو حفظ کنید اگر قصدشان خیر باشد و تمایل کافی داشته باشند خودشان از طریقی دیگر اقدام میکنند. ــ محدثه حامدی نسب در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


0

نفرمو ه اید چند سالتونه و طرف چند سالشه و چه تحصیلاتی دارید و شغلتون چیِه و در کجاست .

اما در کل مواظب باشید هر چه زودتر خودتونو از این مدل عشق و عاشقی کنار بکشید که معمولا عاقبت خوبی نداره .

جواب داده شده در انوش صفا
66 امتیاز


واقعیتش خیلی ساده نیست کنار شیدن البته درست میگید ولی خیلی سخته. من 25 سالمه و ایشون 28 سالشونه شغلشونم آزاده سوپر مارکتی دارن ــ ناشناس در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک