جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

راهکار کسب آرامش جهت شرکت در یک سمینار مهم و ارائه یک محصول چیست؟


0
0
783

با سلام

دوستان بنده اواسط هفته آینده باید برای اولین بار در یک جمع رسمی حاضر بشم و یکی از محصولات و پروژه های شرکتمون رو برای حضار ارائه کنم. راستش سابقا همچین تجربه ای رو نداشتم و خیلی برام ترسناکه. شب ها به سختی خوابم میبره و ضربان قلبم بالا رفته. دارویی چیزی پیشنهاد می کنید که آرامش بخش باشه؟

یکی از دوستان می گفت:

جهت کسب آرامش به کاری که بهش علاقه داری و از انجامش لذت می بری بپرداز.

ولی خب فایده ای نداشت، و این شد که می خوام یک داروی پزشکی مصرف کنم جهت بدست آوردن آرامش. سمینار پیش رو یکی از مهمترین وقایع زندگیم هست و نمی خوام خراب بشه. پزشکان عزیز چه دارو و یا مسکنی رو پیشنهاد می کنید که عوارض هم نداشته باشه؟

با تشکر

پزشکی دارو
سوال شده در سروش قادری نسب
756 امتیاز


بنده شخصا دانش پزشکی ندارم، ولی بنا به تجربه باید بگم که "گل گاو زبان" یک دمنوش آرامش بخش هست و من معمولا قبل از جلسات مهم و پر استراس یک فنجان می نوشم. شما هم امتحان کنید شاید سودمند باشه. ــ سجاد شفی زاده در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

2

بهتره از ی قرص پروپرانولول یک ساعت قبل استفاده کنید

جواب داده شده در غزال رحمانی فر
221 امتیاز


ممنونم، فقط میشه بپرسم این قرص عوارض خاصی نداره؟ و همچنین تاثیری مثل خواب آوری؟ چون نمی خوام توی ارائه خوابالو باشم. ــ سروش قادری نسب در 4 سال قبل

خیر عوارض نداره. ــ غزال رحمانی فر در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


2

با سلام مصرف دارو به صورت خودسر، اون هم از نوع آرام بخش به نظرم معقول نیست با توجه به اینکه استرس فقط به مدت کوتاهی دوام داره اما فشارش زیاده، پیشنهاد میکنم به روانپزشک مراجعه کنید و شرایط رو توضیح بدین، حدس میزنم ایشون دارویی با اثر کوتاه براتون تجویز کنند.

جواب داده شده در متین غلامی
373 امتیاز


ممنونم، اره الان دقيقا تحت تاثير يه فشار زياد ولي كوتاه مدت هستم، راستش فكر نميكنم پيش بياد كه بتونم برم پيش يك روانشناس، بيشتر به دنبال يك قرص ارامش بخش بدون عوارض هستم. ــ سروش قادری نسب در 4 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک