جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

آیا قدرت ماورایی وجود دارد


1
0
345

سلام من یک پسر 21 ساله هستم و مدت هاست که یک سوال دارم و نمیدونستم چجوری و کجا سوالم رو مطرح کنم. تقریبا از نوجوانی من از یک مشکل رنج میبرم که تقریبا 90 درصد به مغزم مربوط میشه... در زمان و مکان خاصی( که هنوز نتونستم درموردش دقیق بفهمم) مغذم یک حالات عجیبی از خودش نشون میده توصیفش سخته ولی یه چیزی مثل فرکانس میفرسته که بشدت به مغذم فشار وارد میشه و خیلی اذیت میشم و گوشام هیچ صدایی نمیشنون یا به سختی میتونم بشنوم و حس میکنم مغزم میخواد متلاشی بشه و به وضوح حس میکنم اون لحظه مغذم هزاران برابر از حالت معمولی کار میکنه و تصویر های کاملا مبهم رو به صورت شطرنجی میتونم ببینم که با سرعت رد میشن و معمولا از 10 ثانیه تا 2 دقیقه طول میکشه وقتی هم که خوب میشم تا چند ثانیه سردرد فوق العاده شدیدی دارم و سریع رفع میشه بعضی وقتا این حس خیلی شدیده و تاحالت بیهوشی پیش میره و خیلی یکدفعه ای اینجوری میشم یه بار تو اتاق خودم دوباره این حالت برام اتفاق افتاد ولی این بار فقط 3 ثانیه طول کشید و از شدت فشار به سرم از هوش رفتم و تا زمین خوردم به هوش اومدم ولی تا 10 دقیقه هیچی یادم نمیومد. چندین بار هم موقع خواب برام پیش اومده که باعث میشه نتونم بخوابم. لطفا اگه میتونین راهنماییم کنین نمیدونم باید چیکار کنم تا حالا هیچ جایی مطرح نکردم این حس خیلی اذیت میکنه و برای من مبهمه تمام چک آپ های پزشکی و ازمایش های لازم رو هم دادم و بدنم کاملا سالمه از سرطان و غیره هم رنج نمیبرم.

علمی پزشکی روانشناسی فیزیک
سوال شده در سامان قدیسی
6 امتیاز


امکانش هست به این سوالات پاسخ بدید؟ 1) رشته تحصیلیتون چیه؟ 2) چند فرزند هستید؟ آیا دوست صمیمی دارید؟ 3) توی بستگانتون کسی هست که مشکل اعصاب و روان داشته باشه؟ 3) چه ژانر سینمایی رو میپسندید و عموما چه فیلم هایی تماشا میکنید؟ ــ محدثه حامدی نسب در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک