جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

آیا در زبان انگلیسی کلمه ای برای تشریح چیزهایی که از قانون پیروی نمی کنند وجود دارد؟


0
0
1250

می خوام بدونم کلمه ای (ترجیحا صفتی) در زبان انگلیسی وجود داره که توضیح بده چیزی رو که از یک قانون خاص پیروی نمی کنه؟ مثلا اگه قانون باشه:

هیچ شیء سنگین تر از 200 کیلوگرم نباید توی ساختمان باشه.

در این صورت چطور می تونم تمام چیزهایی که بیشتر از 200 کیلوگرم هستن رو بهشون اشاره کردم؟ یعنی خط تیره رو چطوری توی جمله پایین پر کنم؟؟

These are all the _____ objects
زبان شناسی انگلیسی
سوال شده در سعید مرادی
1933 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

0

You can use Maximum

Maximum 200 kg

جواب داده شده در انوش صفا
66 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


2

از کلمه‌ی anomalous که صفت anomaly هست می‌تونید استفاده کنید. https://www.merriam-webster.com/dictionary/anomalous

جواب داده شده در Soroosh Akef
21 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


-1

Hi Weigh* verb

Everything that weighs more than/that weighs less than

جواب داده شده در Ellie English
928 امتیاز

1
Well probably "Weigh" be the right word in the example which is in my question, but it is not what I wanted ... I want " a word to describe things that do not follow a rule". Sometimes that rule probably is preceding a weight-limitation, but I was looking for a word which describes preceding whatever-limitation. ــ سعید مرادی در 5 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


داپ اَپ اولین پلتفرم کش‌بک در ایران
اگه میخوای از خریدهایی که میکنی، پاداش نقدی دریافت کنی داپ اَپ رو نصب کن.

تبلیغات تصویری