جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

بهترین روش یادگرفتن «معنی لغات و واژگان انگلیسی» چیه؟


0
0
752

روشی سراغ دارید که کلمات انگلیسی رو به همراه معنیشون بهتر یاد بگیریم؟ بیشتر ماندگاری و سرعت یاد گرفتن مد نظرم هست.

مثلا یک روش هست به اسم جعبه لایتنر یا همون جی‌5 (G5) که میگن با ساختار حافظه بلند مدت سازگاره و اگه از اون روش استفاده کنیم، اون کلمه ای که داریم یادش میگیریم میره توی حافظه بلند مدتمون و فراموشمون نمیشه. من چند وقتی استفاده کردم از این روش و در کل بد هم نبود. ولی خیلی سریع نیست و پروسش طولانیه و بعضی از کلمه هایی که با جعبه لایتنر یاد گرفته بودمشون الان یادم نیست معنیشون.

لطف میکنید اگر روش یا الگویی بلدید که بشه «واژگان و لغات انگلیسی» رو بهتر و زودتر یاد بگیرم؟

زبان شناسی انگلیسی واژگان
سوال شده در باران عزیزالسادات

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

3

یکی از بهترین روش هایی که برای یاد گرفتن واژگان انگلیسی پیشنهاد میکنم، اینه که به صورت زنجیر وار معانی لغات رو یاد بگیرید. یعنی موقع یادگرفتن، اگه بتونید یک سلسله ارتباطی بین واژگان ایجاد بکنید، خیلی موثر تر توی ذهن میمونن و میتونید توی مکالمات ازشون استفاده کنید.

همچنین پیشنهاد میکنم این ویدیو رو هم ببینید:

جواب داده شده در هانیه پورزنگنه
988 امتیاز

1
مرسی از پاسختون خانم پورزنگنه، ویدیو عالی بود ــ باران عزیزالسادات در 2 سال قبل

@باران.عزیزالسادات خواهش میکنم. ــ هانیه پورزنگنه در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک