جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
لطفا از کمپین بشین خونه؛ پول دربیار دیدن فرمایید.
×

دلیل درخواست بستن پست

حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

صدای ویندوز در ادوب کانکت


0
0
33

سلام من میخوام صدای سیستم رو موقع کار با برنامه ادوب کانکت اشتراک بزارم ، یعنی صدای خودم نباشه و صدای سیستم برای افرادی که آنلاین هستن پخش بشه ، چه طوری میتونم اینکار رو بکنم؟

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در امیرحمزه باقری
387 امتیاز


من این کار رو با نرم افزار any connect انجام دادم؛ ولی تجربه کار با adobe connect نداشتم. خلاصه خواستم بگم که اگه any connect بریزید به راحتی این کار قابل انجامه. حتی فکر کنم اسکایپ skype هم اوکی باشه به صورت پیش فرض با این موضوع. ــ سعید مرادی در 7 روز قبل

سیستم دانشگاه با ادوب کانکته ــ امیرحمزه باقری در 5 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

پیشنهاد من اینکه که مستندات کامل راجع به تنظیم صدا در ادوبی کانکت رو مطالعه بفرمایید.

جواب داده شده در سعید غلامی
765 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

سلام، من که یه کارت صدای اکسترنال به صورت مجزا دارم این امکان رو با جدا کردن ورودی میکروفن و کارت صدا از همدیگه در تنظیمات میتونم انجام بدم...ولی تو مورد شما اگه میخاین به کلی صدای ویندوز فقط شنیده بشه و صدای شمارو نشنون باید در کنترل پنل sound رو باز کنید و از بخش recording گزینه CABLE Output رو ست دیفالت کنید اینطوری دیگه صدای مایک شما ارسال نمیشه و کلا صدای سیستم برای ادوب کانکت ارسال میشه.البته از تنظیمات نرم افزارتون هم باید روی system default ست کنید که از همون سورسی که تنظیم کردید صدا دریافت کنه... من این کار رو روی ویندوز 10 انجام میدم اطلاعی ندارم که روی نسخه های دیگه هم امکانش هست یا خیر.

جواب داده شده در Masoud Cherik
94 امتیاز


ادوب کانکت اصلا قابلیت گرفتن صدا از ویندوز رو داره؟ ــ امیرحمزه باقری در 7 روز قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک