جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
درگذشت تلخ و جانسوز مهسا امینی را به تمام مردم ایران تسلیت عرض میکنیم؛ امید داریم که من بعد شاهد این قسم وقایع تلخ و ناگوار در کشور عزیزمان ایران نباشیم.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

صدای هارد لپ تاپ asus


0
0
1098

سلام.من روی لپ تاپم لینوکس رو نصب کردم هارد لپ تاپم چق چق ریزی میکنه.آیا بخاطر نصب لینوکس یا ربطی نداره؟؟؟عدت صداش چیه اذیت میکنه هارد رو یا ن مشکلی نیست؟؟؟

تکنولوژی برنامه-نویسی
سوال شده در حسین سیفی
233 امتیاز

3
مطمینی صدا از هارده؟! شاید سیم های مادربورد دان به یک فن داخل کیس میخوره .. ضمنا هاردت چیه؟ SSD نیست درسته؟ دیسک میچرخه توش دیگه؟ و اینه نه واقعا! اگه هاردت صدا میده، ربطی به سیستم عاملی که نصب کردی نداره. ایجاد صدا توی هارد به خاطر چرخیدن دیسک (اگه هارد SSD نباشه) هست و یک فرایند سخت افزاری هست و ربطی به نرم افزار یا سیستم عامل لینوکس نداره. ــ سجاد شفی زاده در 3 سال قبل

شما میتونید نرم افزار hard drive diagnostic رو نصب کنید و بزارید اسکن کنه، اگه هاردتون مشکلی داشته باشه بهتون میگه. بعد سوالی که الان من دارم اینه که دیتا روی هاردتون قابل دیدن هست؟ به عبارتی محتویات رو میبینید؟ و اینکه سرعت هادتون کم نشده از نظر عملکرد؟ مثلا شما یک نرم افزار رو که باز میکنید سریع مثل گذشته باز میشه؟ ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

در لب تاپ ایسوز صدایی غرغر مانندی که از گوشه سمت راست به گوش میرسه از هارد دیسک دستگاه هست علتاصلی ایجاد این صدا این هست که لب تاپ شما در سطح صاف قرار نداره دقت کنید ک زیر لب تاپ پستی بلندی نباشه

جواب داده شده در ڪندوڪیلیڪ CANDOCILICK

500 کاراکتر باقی مانده


0

ن هاردمssd نیست.مطمنم صدا از هاردمه.ن برنامه باز میکنم دیر بالا نمیاد.مثل قبله.وقتی برنامه سنگین باز میکنم صداش کمی بیشتر میشه وگرن در مواقع عادی صداش نمیاد مگر خیلی ساکت باشه صداش بشنوم.

جواب داده شده در حسین سیفی
233 امتیاز

2
لطفا این جواب رو حذف کنید و همین رو به صورت یه «پیام» در زیر سوالتون بنویسید. ــ سعید غلامی در 3 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک