جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

در رابطه با خرابی مرحله آخر فرایند ثبت شکایت در چند سایت ایرانی


0
0
200

با درود و سپاس 

چند وقتی هست که با فرایندی عجیب در سامانه ثبت شکایت برخی سایت های ایرانی روبرو شده ام. برای مثال بعد از طی مراحل ثبت شکایت در سایت www.195.ir (مربوط به اپراتور های اینترنت و مخابرات) بعد از انجام مرحله آخر ثبت شکایت در سامانه با از کار افتادن سامانه روبرو شده ام که در زمانی که سعی در ثبت مجدد شکایت در سامانه نموده ام با پیامی مبنی بر ثبت شکایت در سامانه روبرو شده ام ،‌در حالیکه به دلیلی هنگ کردن (یا طولانی شدن زمان پاسخ از سمت سرور سایت ثبت شکایت)‌ در آخرین مرحله، هیچ پیام تاییدی برای ثبت موفقیت آمیز دریافت نکرده و هیچ کد رهگیری نیز برای من ارسال نشده است. 

با این وضعیت عملا زمان فرد شاکی هدر شده و امکان ثبت شکایت هم از طرف گرفته می شود، اینجاست که باید پرسید چرا؟ آیا حل کردن این مشکل برای طراحان چنین سایت هایی پیچیده یا دشوار بوده؟

لطفا در صورت تخصص در مورد علت رخ دادن چنین وضعیتی راهنمایی بفرمایید.

برای تست می توانید در دو سامانه زیر این وضعیت را بررسی نمایید:

۱- http://195.ir  مانند عکس زیر : توضیح تصویر

2- https://bazrasi.tejaratbank.ir مانند عکس زیر:

توضیح تصویر

با تشکر 

فرهنگی وب-سایت
ویرایش شده در 10 ماه قبل
سوال شده در So Test
11 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک