جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

اگر بعد از طلاق، همسر یک خانه موروثی را برای مهریه بردارد و بعد نتواند آن را نقد کند و به مشکل بخورد، تکلیف چیست؟؟


1
0
280

سلام. موردی داشتیم که خانم برای مهریه، بخشی از خانه موروثی ای مرد را برای مهر برداشته که هنوز بین وراث تقسیم نشده است. و علت عدم تقسیم هم این هست که هنوز جواز ساخت ندارد و اسکلت ساختمان را بیشتر نتوانستند ادامه دهند. خانم هم امضا کرده که مهریه را گرفته و طلاق هم جاری شده. الان متوجه شده که نمی تواند به همین راحتی ها آنجا را نقد کند و اگر هم نقد کند، احتمالا پایین تر از آن مبلغی می شود که با هم توافق کرده بودند و حالا آمده و مدعی اضافه است.

تکلیف مرد چیست؟

حقوقی طلاق
سوال شده در Mohammad Habib
6 امتیاز


اگر در زمانی که زوجه رسید دریافت مهریه را امضا کرده است به شرایط حال حاضر آگاه بوده باشد (عدم مجوز ساخت یا مشکلات انحصار وراثت)، و نتواند عکس آن را اثبات کند، در این صورت هیچگونه حقی بر عهده مرد باقی نمانده و طلاق صحیح می باشد. ــ زهرا دانشیار در 1 سال قبل

سلام، مرد میتونه توافق نامه ارائه کنه به هر جا که خانم دادخواست داده و شعبه ای دعوت کرده مبنی بر اینکه خانم خودش ودر حضور شهود اقدام به توافق کرده. اگر توافق نامه برای دادگاه محرز باشه، هیچ تکلیفی بر عهده مرد نخواهد بود. ــ باران عزیزالسادات در 1 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک