جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

آیا میشه جاوا اسکریپت رو توی کروم فعال کرد ؟


0
0
253

دوستان میخواستم بدونم حل تمارین و یا ... میشه جاوا اسکریپت رو توی گوگل کروم نصب و فعالسازی کرد ؟

تکنولوژی برنامه-نویسی
سوال شده در مهدی  غفاری
39 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

2 جواب

0

کار خیلی ساده ای هست غیر فعال کردن جاوا اسکریپت در مرورگر کروم.

ابتدا دکمه F12 و بزنید. یک باکس باز میشه، بعد اون گوشه بالای باکس یک علامت چرخ دنده هست که اگه بزنید، یک باکس دیگه باز میشه که توش قابلیت فعال و غیر فعال کردن جاوا اسکریپت وجود داره.

توضیح تصویر

توضیح تصویر

جواب داده شده در سعید مرادی
1843 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

اگر بخواهیم از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت در پروژه خود استفاده کنیم، نیاز به نصب هیچ فایلی نداریم. در واقع جاوا اسکریپت نرم افزار نیست که فایل نصبی EXE داشته باشد.

پس استفاده از کلمه “نصب” جالب نیست. چون ما جاوا اسکریپت را نصب نمی کنیم، بلکه فایل های جاوا اسکریپتی را به پروژه خود لینک می کنیم.

برای دیدن مقاله و ویدیوی آموزشی نصب هم میتونید به مقاله وب سایت سبزلرن مراجعه کنید تا در زمینه ی نصب جاوا اسکریپت کمکتون کنن .

جواب داده شده در کوروش  عظیمی
121 امتیاز


دوست عزیز، پیشنهاد میکنم که روی انکر-تکست های مختلف برای وب سایتت بک لینک نگیری؛ نه این وب سایت و نه هیچ وب سایت دیگه ای بستری نیست که رایگان درش محتوای تبلیغاتی منتشر بکنی؛ کار خیلی پایینیه واقعا ــ سعید مرادی در 6 ماه قبل

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک