جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

پیشرفت فناوری های لیزر و به خصوص 'نانو لیزر ها' در یک دهه آینده را چگونه ارزیابی میکنید؟؟


0
0
337

لطفاً نظر خودتون را درباره پیشرفت فناوری های لیزر و به خصوص "نانو لیزر ها" در یک دهه آینده را بیان نمایید.( با تشکر)

علمی فنی-مهندسی
سوال شده در افشین   رشید
134 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

3 جواب

0

بیشترین پیشرفت فناوری های لیزر و به خصوص "نانو لیزر ها" در یک دهه آینده در زمینه صنعتی و پزشکی میباشد.

جواب داده شده در افشین   رشید
134 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

انشا الله با رشد این فن آوری در حوزه پزشکی به شکل تخصصی در چشم پزشکی از نابینا و کم بینا شدن افزاد پس از اعمال جراحی لیزری بر چشم جلو گیری شود

جواب داده شده در سارا  دهقانی
21 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


0

درزمینه پزشکی وجراحی های بسیار حساس مانند مغز واعصاب در زیر مجموعه های انواع برش های بسیار ریز ومیکروسکوپی وهمچنین عمل های بدون خونریزی وحتا بدون باز کردن سطوح فوقانی اعضای داخلی بدن (در گروه نانو لیزر)و همچنین ترمیم برش ها وبخیه های لیزری ودر زمینه محو اثار باقیمانده از عمل ودر زمینه ترمیم گرفتگی عروق ومنسوخ کردن عمل بای پس قلب وهمچنین منسوخ نمودن نصب بالن در گرفتگی عروق قلب

جواب داده شده در سیدمحمد اقبالیان

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


عرشیان خانۀ تبدیل استعدادها به واقعیت‌ها
در عرشیان می‌آموزیم که با خداوند، نه تنها هیچ چیز محال نیست، بلکه همه چیز امکان‌‌پذیر است.

تبلیغات تصویری


کپی