جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

مشکل تنظیمات کانال های ماهواره


1
0
61319

سلام من میخواستم ماهواره رو تنظیم کنم که کانال جدید بگیره ، ولی کانال های قبلی هم نمیرن ، چیزی هم از ماهواره بلد نیستم ، میشه یکی از دوستان راهنمایی کنه یا آموزشی چیزی معرفی کنه؟ممنون

تکنولوژی کامپیوتر
سوال شده در حذف شده 25
282 امتیاز


شاید بد نباشه به این یک نگاهی بندازی: راهنمای تنظیم کانال ماهواره ــ سعید مرادی در 4 سال قبل

این مقاله چرت و پرت میگه ، قبلا خوندمش ، کمکی نکرد ــ حذف شده 25 در 4 سال قبل
1
و شاید بد نباشه که به قانون داشتن ماهواره هم یه توجهی کنی: به موجب بند ث ماده ١ قانون کالا و ارز مصوب ۳ دی ۱۳۹۲ مجلس شورای اسلامی کالای ممنوع: کالایی که صدور یا ورود آن به موجب قانون ممنوع است. به موجب فصل چهار ماده ۲۲ همان قانون هرکس کالای ممنوع قاچاق (رسيور و تجهيزات) را نگهداری یا حمل نماید یا بفروشد، علاوه بر ضبط کالا در صورتی كه ارزش‌کالا تا ده میلیون ریال (۱۰.۰۰۰.۰۰۰) باشد، به جزای نقدی معادل دو تا سه برابر ارزش کالای ممنوع قاچاق محكوم خواهد شد. ــ ساناز رضایی در 4 سال قبل

من نمیدونم ماهواره شما چیه ولی میدونم اول باید اسکن کنید. یعنی ببینید با توجه به جهت ماهوارتون چه شبکه هایی سینگال کافی میدن توی اون جهت. بعد از توی لیست میتونید کانال مورد نظرتون رو انتخاب کنید. اگه اسکن کنید و کانال های قبلیتون دیگه در دسترس نباشن از بین میرن و دیگه توی لیست نمیبینیدشون. اینم بگم که اگه یه کانال رو نمیخواید میتونید بلاکش کنید که دیگه توی لیست شبکه های ماهوارتون نباشه. ــ سعید مرادی در 3 سال قبل

میخواید ماهوارتون کانال جدید بگیره؟ خب با همون جهت و فرکانس؟ طبیعتا باید جهتش رو تغییر بدید و این بستگی داره که چه کانال‌هایی رو میخواید بگیرید. ولی اگر دیگر کانال‌های همون جهت رو میخواید، باید اسکن کنید، تمام کانال های در دسترس رو براتون لیست میکنه. بعد میتونید انتخاب کنید از بینشون. ــ سروش قادری نسب در 2 سال قبل

500 کاراکتر باقی مانده

مسدود - این سوال توسط سجاد شفی زاده به علت «محتوای نامناسب» در 4 سال قبل بسته شده است، حمایت از آن و همچنین درج پاسخ جدید برای این سوال امکان پذیر نمی باشد. گزارش بسته شدن سوال بدون دلیل موجه و درخواست بررسی توسط مدیر

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک