جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.


×
×
با حمایت نقدی خود در افزایش سطح کیفی خدمات لام تا کام سهیم باشید.
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

تنظیمات مودم در حالت بریج


0
0
168

سلام خسته نباشید.ی سوال داشتم خواستم بدونم برای تنظیمات بریج برای تمامی مودم ها از طریق وایرلس میشه انجام داد یا یه سری مودم ها حتما باید کابل باشه. اگه هست لطفا چند مدل معرفی کنید که نیاز به کابل داره

تکنولوژی برنامه-نویسی شبکه-رایانه-ای کامپیوتر
سوال شده در حسین سیفی
238 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

0

به عنوان یک قاعده کلی، مادامی که توی یک شبکه میشه از کابل استفاده کرد، از وای فای استفاده نکنید. چرا که ارتباط وای فای هم از نظر امنیت و هم از نظر سرعت و هم از نظر ساختار نسبت به شبکه های wired ضعیف تر هست.

از طرفی، کلیت bridge اینه که میاد 2 تا شبکه رو بهم وصل میکنه و اون شبکه نهایی که ایجاد میشه میتونه با یک network به تمام node های اون شبکه سرویس بده. یعنی شما با پل زدن بین شبکه A و شبکه B، و با فرض اینکه فقط شبکه A اینترنت داره، میتونید به تمام کاربرای شبکه B هم اینترنت بدید.

از منظر پروتکل ارتباطی، هم میشه با کابل لن (ethernet) پُل زد و هم میشه با WiFi. این جوریه که ما یه Bridge mode داریم و یک Wireless bridge که فراخور منابع و نیازی که داریم از یک کدومش استفاده میکنیم توی شبکمون. سلوشن های پل زدن کابلی (LAN) یا بیسیم (WiFi) هم توی این مقاله میتونید مطالعه کنید راجع بهش. کلا پروتکل ارتباطی چه سیمی باشه چه بیسیم، خیلی توی مفهوم bridging تاثیری نداره و همواره همون expand کردن شبکه هست.

اینکه یک سری از مودم‌ها/روترها فقط از طریق کابل میتونن پل بزنن رو من تایید نمیکنم. مودمی که گیت وای فای رو داره، میتونه به عنوان communication protocol ازش استفاده بکنه و اصطلاحا باهاش پل بزنه. ولی بله خب یک سری اکسس-پوینت ها یا روتر ها هم هستن که WiFi پشتیبانی نمیکنن و فقط با کابل میتونن ارتباط برقرار بکنن با نتوورک های دیگه.

جواب داده شده در ساناز رضایی
1336 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


وب سایت لام تا کام جهت نمایش استاندارد و کاربردی در تمامی نمایشگر ها بهینه شده است.

تبلیغات توضیحی


اقتصاد رفتاری بررسی روشهای تاثیرگذار بر رفتار کاربران
مردم همیشه به دنبال چیزهایی هستند که نمیتونن اونارو داشته باشن، و با به سادگی نمیتونن اون رو به دست بیارن.

تبلیغات تصویری


محک