جستجو در بخش : سوال جواب منابع اسلامی لغت نامه ها قوانین و مصوبات نقل قل ها
×

فرم ورود

ورود با گوگل ورود با گوگل ورود با تلگرام ورود با تلگرام
رمز عبور را فراموش کرده ام عضو نیستم، می خواهم عضو شوم
×

×

آدرس بخش انتخاب شده


جهت کپی کردن میتوانید از دکمه های Ctrl + C استفاده کنید
رویداد ها - امتیازات
در حال بارگذاری
×

رویداد ها - امتیازات

برای بررسی عملکرد فعالیت و امتیازات خود باید در وب سایت وارد باشید. در صورت عضویت از بخش بالای صفحه وارد شوید، در غیر این صورت از دکمه پایین، مستقیم به صفحه ثبت نام وارد شوید.

×
×
×

دلیل درخواست بستن پست

کلیه پست هایی که جنبه تبلیغاتی داشته، محتوای اسپم و بی مفهوم در این دسته قرار میگیرند. همچنین پست هایی که به منظور گرفتن بک لینک درج می شوند شامل این مورد هستند.
حاوی مفاهیم غیر اخلاقی، سیاسی و یا توهین آمیز. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی نیاز به بررسی و یا حذف شدن دارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی با عدم جزئیات کافی و مورد نیاز. کلیه پست هایی که منظور نویسنده به وضوح مشخص نیست و نیازمند توضیحات و جزئیات بیشتر می باشند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی بی ربط با موضوعیت سرفصل کلی. کلیه پست هایی که از منظر مفهوم و مضمون ارتباطی با عنوان اصلی سوال ندارند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی دلخواه و بر پایه سلیقه. کلیه پست هایی که یک پاسخ مشخص ندارند و متوانند چندین پاسخ متفاوت و صحیح داشته باشند که کاملا مبتنی بر نظر شخصی افراد هستند در این دسته قرار می گیرند.
محتوایی در حوزه خیلی وسیع. کلیه پست هایی که از نظر محتوایی در یک حوزه ی وسیعی قرار دارند و مشخصا به یک موضوع خاصی اشاره ندارند که پاسخدهی به آن ها مستلزم تشریح مفاهیمی کلی می باشند در این دسته قرار می گیرند.
قبلا در لام تا کام مطرح شده. پست هایی که دقیقا با همین محتوا و مضمون قبلا در وب سایت لام تا کام درج شده اند، با ذکر آدرس منبع تکراری با پست حال حاضر شامل این دسته هستند. تکراری است با:
به سایر دلایل، نیازمند به بررسی توسط مدیر. به هر دلیل غیری که پست را نیازمند بررسی توسط مدیر کرده، با ذکر دلیل، در این دسته قرار میگیرد.
ارسال رای بستن

کشته شدن ۱۷۶ تن از نیروهای آنروا درحمله‌های رژیم صهیونیستی به غزه


7
0
90

این خبر رو بی زحمت برای من به انگلیسی ترجمه می کنید:

کشته شدن ۱۷۶ تن از نیروهای آنروا درحمله‌های رژیم صهیونیستی به غزه

آژانس حامی فلسطینی‌ها وابسته به سازمان ملل از تداوم کارشکنی‌های رژیم صهیونیستی در مسیر توزیع کمک‌های انسانی در نوار غزه انتقاد کرد.

آژانس کار و امداد آوارگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل (آنروا) امروز چهارشنبه اعلام کرد که ۱۷۶ تن از نیروهای این آژانس به صورت تأسف باری از آغاز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون جان خود را در این باریکه از دست داده اند.

این نهاد بین المللی اضافه کرد: اسرائیلی‌ها به اقدامات خود برای ممانعت از فعالیت‌های ما و دسترسی به ساکنان شمال نوار غزه با هدف توزیع کمک‌های بشردوستانه در میان آنها ادامه می‌دهند.

آنروا تاکید کرد که بیش از نیمی از کمک‌های دریافتی از گذرگاه‌های رفح و کرم ابوسالم طی ماه گذشته متعلق به این آژانس بوده است.

رژیم صهیونیستی علاوه بر کارشکنی و سنگ اندازی در مسیر توزیع کمک‌های بشردوستانه نیروهای این سازمان را نیز مورد هدف قرار داده است. از جمله این حملات بمباران خودروی کارکنان سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی بود که در پی آن هفت تن از اتباع استرالیا، انگلیس، لهستان، آمریکا و کانادا کشته شدند.

اتحادیه اروپا در واکنش به این جنایت تاکید کرد که هدف قرار دادن اعضای تیم آشپزخانه مرکزی جهانی و کشتار آن‌ها توسط ارتش رژیم صهیونیستی وحشتناک است.

این اتحادیه تاکید کرد که ما منتظر اجرای قطعنامه شورای امنیت در رابطه با آتش‌بس فوری در غزه و اجرای تدابیر دیوان دادگستری بین‌المللی هستیم.

این رخداد با انتقادات گسترده از سوی مجامع بین المللی همراه شد و پس از آن مقامات استرالیا نیز سفیر رژیم صهیونیستی در این کشور را احضار کردند.

زبان شناسی اخبار-بین-الملل انگلیسی ترجمه کلمات واژگان
سوال شده در samaneh sarabi
653 امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده

1 جواب

6
176 members of the United Nations Relief and Works Agency were killed in the attacks by the Zionist regime on Gaza
The pro-Palestinian agency, associated with the Nations organization criticized the continuation of the sabotages by the Zionist regime on the path of the humanitarian aids distribution on Gaza Strip.
The United Nations Relief and Works Agency for Palestine Refugees (UNRWA)announced on Wednesday today that 176 members of the forces in this agency have regretfully lost there lives in this narrow passage ever since the start of the battle in Gaza Strip. This international entity added "The Israelis are continuing their actions in preventing our activities and accessing those in the North of Gaza strip with the purpose of distributing humanitarian aids.
UNRWA emphasized that more than half of the aids received from the Rafah and Karam Abusalem in the last month have been for this agency.
In addition to sabotaging and causing difficulty in the distribution of humanitarian aids, the Zionist regime has targeted the forces in this organization too. Bombarding the automobile of the global central kitchen organization members was among these attacks following which seven citizens of Australia, England, Poland, America, and Canada were killed.
The European Union reacted to this crime and emphasized that targeting the members of the global central kitchen and killing them by the Zionist regime has been horrible.
This union emphasized that we are waiting for the implementation of the security council resolution about the immediate ceasefire in Gaza and the execution of the measures by the International Justice Department.
This occasion was followed by wide criticisms by the international societies and after that also the Australian officials summoned the Zionist Regime's ambassador in this country.
جواب داده شده در Sina Abdollahi
17.3k امتیاز

500 کاراکتر باقی مانده


جواب شما
     
.....
×

×

جعبه لام تا کام


لام تا کام نسخه صفحه کلید نیز راه اندازی شده است. شما با استفاده از کلیدهای موجود بر روی صفحه کلید دستگاهتان می توانید با وب سایت ارتباط برقرار کنید.
لیست کلید های میانبر

تبلیغات توضیحی


عرشیان خانۀ تبدیل استعدادها به واقعیت‌ها
در عرشیان می‌آموزیم که با خداوند، نه تنها هیچ چیز محال نیست، بلکه همه چیز امکان‌‌پذیر است.

تبلیغات تصویری


کپی